Vefasız dizisinde umulmadık sahne! Kaçırılan Asya vuruldu

Cansu Akarsu, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Dikte Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin sevilen dizisi Vefasız, sette koronavirüs vakalarından nedeniyle 1 hafta ekrana ara vermişti. Dün yeni bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz’de sırlar ortaya çıktı.

DERİN’İ PLANI ORTAYA ÇIKTI

Vefasız son bölümünde Derin, Nazan tarafından nasıl kaçırıldığını anlattı. Volkan ve Asya’dan intikam elde etmek isteyen Derin’in kaçırılma planı yaptığı ortaya çıktı. Ama Derin, planını göstermek üzere çıktığı yolda ise Faruk’un eşi Nazan tarafından gerçekten kaçırıldı.

DERİN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Zorlu tutuldukları tahvil evinde Asya’yla konuşurken artık kaybedecek bir şeyi kalmadığını ifade eden Derin, ondan duyduğu şeylerle şoke oldu. Asya ona hamile olduğunu ve bundan haberinin olup olmadığını sordu. Derin ise ikinci bebeğinin haberini de Asya’dan aldı.

VOLKAN İŞİN PEŞİNE DÜŞTÜ

Son bölümde, Derin ve Asya’yı kaçıran Faruk’un eşi Nazan da şüpheliler arasına girdi. Polis onu sorguya aldı fakat bir şey kanıt edemedikleri için serbest bırakmak zorunda kaldılar. Gece yarısı Asya’nın evine dışarı giden Nazan ise orada Volkan’ı görünce tüm işler planı bozuldu. Volkan, onun da bu işte bir parmağı olduğunu anladı ve peşine düştü.

ASYA VURULDU

Asya ve Derin’in izi bulundu. Nazan’ın peşine takılan Volkan polislere de haber verdi. Nazan’ı takip eden polisler onların tutulduğu yere gitti. Ama bu sırada Asya ve Derin, eve gelen Nazan’ı alt etmeye çalıştı. Asya, Nazan ve Derin aralarında çıkan arbedede tabanca patladı ve Asya vuruldu. Kanlar içinde yere düşen Asya, Derin’in kucağında durağan şekilde kaldı. Tabanca sesini duyan Volkan ise eve koştu.

Sadakatsiz dizisinde beklenmedik sahne! Kaçırılan Asya vurulduBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir