Toroslar EDAŞ Adana’da yılın birincil çeyreğinde bakım, onarım ve yatırım hedeflerini gerçekleştirdi

Toroslar EDAŞ, Adana’da aralıksız elektrik dağıtımı zarfında 2021 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerindeki hedeflerini gerçekleştirdi.

Toroslar EDAŞ’tan yapılan açıklamaya kadar, elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Adana’da hizmet verdiği 12.653 trafo ve 28.743 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi nedeniyle bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını devam ettirdi.

Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli’de 11.747 yakma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 64 pano ile 64 trafo ve 67 yayma merkezini de elden geçirdi. Keza kentte 29 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Söz konusu bakım, yenileme ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2021 yılının birincil 3 ayında koyduğu hedefleri gerçekleştirdi.

Hizmet bölgesinde yer alan Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerindeki müşterilerine daha iyi hizmet vermek nedeniyle 2021 yılının ikinci çeyreğinde de toplam 278 kilometrelik hat bakımı yapılmasını planlayan ekipler, bölgesinde 40 bin 92 adet ışıklandırma armatürünün montajının yanı sıra 2 bin 796 adet elektrik panosu, 2 bin 515 adet trafo merkezi ve 214 adet dağıtım merkezi montajını da gerçekleştirecek.

7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, ‘toroslaredas.com.tr’, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Herif Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm buluyor. – ADANA

Toroslar EDAŞ Adana'da 3 aydaki hedeflerini gerçekleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir