Tanıdık Olmayan uyruklu iki grup aralarında bıçaklı kavga: 2 yaralı

Gaziosmanpaşa’da dün akşam saatlerinde yabancı uyruklu iki grup aralarında meydana çıkan kavgada iki birey yaralandı. Kameralara yansıyan olayda polis ekipleri, kaçan şüphelileri yetişmek için alıştırma başlattı.

Olay, dün akşam saatlerinde Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi 871 Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu oldukları öğrenilen ve cadde üzerinde karşısında karşıya gelen iki grup arasında ağız dalaşı çıktı. Bir vakit tartışan gruplar sonra birbirlerine bıçakla saldırdı. Bıçaklı kavgada, iki kişi değişik yerlerinden yaralandı. Kavgaya karıştığı öğrenilen şüpheliler ise durum yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve afiyet ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen afiyet ekipleri, yaptıkları birincil müdahale sonrasında iki yaralıyı hastaneye kaldırdı. Polis ekipleri olay yerinde ve yabancı uyrukluların oturduğu öğrenilen binada incelemelerde bulunurken, durum sonrası kaçan şüphelileri tutmak için egzersiz başlattı.

Öte yanlamasına, iki grup arasında yaşanan ve bıçakların kullanıldığı kavga anları bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

-İHA-

Yabancı uyruklu iki grup arasında bıçaklı kavga: 2 yaralı
Yabancı uyruklu iki grup arasında bıçaklı kavga: 2 yaralı
Yabancı uyruklu iki grup arasında bıçaklı kavga: 2 yaralı
Yabancı uyruklu iki grup arasında bıçaklı kavga: 2 yaralıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir