Son dakika! Ramazan’da çocuklar eğlenceli vakit geçiriyor

ORDU (İHA) – Ordu’nun Fatsa Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerini internet ve sosyal ağ aracılığı ile evlere ulaştırarak, dijital dünyada Ramazan esintilerini hissettiriyor.

Ramazan geleneğini ve ruhunu yaşatmak namına etkinliklerini dijital ortama taşıyan Fatsa Belediyesi, Ramazan için özel olarak hazırlanan etkinliklerle, vatandaşların keyifli ve nitelikli süre geçirmesini sağlıyor. Yetişkinlerin yanı sıra, çocuklara karşın programlar organize eden Fatsa Belediyesi, çocuklar için birbirinden güzel Ramazan etkinliklerini sanal olarak evlere ulaştırıyor. Her hafta farklı sosyal faaliyetler ve gönül sohbetleri ile ramazan ayının kültürel lezzetlerini evlere içeren Fatsa Belediyesi, Hacivat-Karagöz, komedi skeç şov ve çocuk tiyatrosunu online yayınlarla evlere götürerek eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Belediye olarak hazırlanan programlarla Ramazan’ın ayının atmosferini evlere taşıdıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Nazik, “Pandemi koşulları sebebiyle Ramazan ayına karşın kültürel etkinliklerimizi, sosyal medya mecralarına taşıdık. Vatandaşlarımız evlerinde hoşça süre geçirsin diye, sosyal etkinliklerimiz ve gönül sohbetlerimizle Ramazan ayının manevi havasını evlerde yaşatıyoruz. Bu yıl evlerimizde karşıladığımız Ramazan’ın ruhuna yerinde etkinliklerimizle vatandaşlarımızın evlerine misafir olmaya devam edeceğiz” dedi. – ORDU

Son dakika! Ramazan'da çocuklar eğlenceli vakit geçiriyor
Son dakika! Ramazan'da çocuklar eğlenceli vakit geçiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir