Son dakika haberi: SPOR Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca’yla birlikte en etkin silahımız enerjimiz

Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca’yla birlikte en etkili silahımız enerjimiz

Arzu ERBAŞ – Doğancan İLEK/ RİZE (DHA)- Çaykur Rizespor’un defans oyuncusu Selim Ay, “Bülent Hoca’nın gelmesi ile birlikte şu lahza bizim en etkili silahımız, gücümüz, enerjimizdir? dedi.

Süper Lig’in 36’ncı haftasında sahasında İttifak Holding Konyaspor’u konuk edecek Çaykur Rizespor, hazırlıklarına ara vermeden başladı. Antrenman öncesinde mavi-yeşilli ekibin tecrübeli savunmacısı Selim Ay, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Teknik direktör Bülent Uygun’un takımın başına geçmesiyle, camianın motivasyonunun arttığına dikkat çeken Selim Ay, “Başarıda kalite cilalı ama yüzde altmış yüzde yetmiş de hava ile alakalı. O havayı yetişmek fazla önemli. Bülent Hoca’nın gelmesi ile birlikte şu lahza bizim en etkili silahımız en etkin gücümüz enerjimiz diyebilirim. Bülent öğretmen idmanlarda, maçlardan önceki konuşmasında takıma öz güven aşıladı. İlk geldiği günden beri farkındalığı arttırmaya çalıştı ve bunu da başardığını zaten görebiliyoruz, sonuçlardan anlayabiliyoruz. Kulübün, camianın motivasyonu arttı. Şuan takımın fazla hoş enerjisi var, kesin adımlarla daha iyi yerlere ilerleyeceğiz? şeklinde konuştu.

“TERİMİN SON DAMLASINA DEĞIN ELİMDEN GELENİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM”

Elinden gelenin en iyisini yapmak için çalıştığını söyleyen Selim Ay “Ben birincil geldiğim gün de söylemiştim, beni hiçbir zaman çalışmadı diye duymayacaksınız, görmeyeceksiniz, terimin son damlasına kadar elimden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Oynamadığım zamanlarda oldu ama hiçbir süre küsmedim, bırakmadım. Formayı aldıktan sonradan da bunu iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım dan hiçbir vakit şüpheniz olmaz? diye konuştu.

“AMACIM KİMSEYİ RENCİDE ETMEK DEĞİL”

Antalyaspor galibiyetinin gerisinde havalimanında yaptığı dere paylaşımına da açık sözlülük getiren Selim Ay, “Çaykur Rizespor’un başarı ile sonuçlanan karşılaşma sonradan havalanında nehir içtiği videoyu paylaşan Selim Ay, bu videoyu Podolski’ye gönderdiğini belirterek ‘Beni haberdar olan bilir, yapım gereği hiçbir vakit bir futbolcuya ya da bir kulübe sataşma hiçbir zaman söz konusu yok. Bu benim yaptığım paylaşım katiyen hiçbir kulüple alakalı bir şey yok. Biz zaten profesyonel futbolcularız, böylece bir saygısızlık hiçbir süre yapmam kulübe ama Podolski’nin saha içerisinde ve saha dışarısında hem ekip arkadaşlarıma ayrıca de büyük Çaykur Rizespor camiasına öyle küçümser bir tavırla yaptığı paylaşım ve büyük Çaykur Rizespor camiasına böyle küçük düşürücü sözler sarf ettiği için, öteki kulüplere ya da oynadığı kulüplere hiçbir vakit saygısızlık etmeden, kendiyle alakalı adabım edebimi takınarak ona böyle bir paylaşımda bulundum. Farkındalık olsun diye pek bir paylaşımda bulundum. Amacım kimseyi rencide etmek yok, hiçbir camiayı kulübü rencide etmek yok’ dedi.

Son dakika haberi: SPOR Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca'yla birlikte en etkili silahımız enerjimiz
Son dakika haberi: SPOR Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca'yla birlikte en etkili silahımız enerjimiz
Son dakika haberi: SPOR Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca'yla birlikte en etkili silahımız enerjimiz
Son dakika haberi: SPOR Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca'yla birlikte en etkili silahımız enerjimiz
Son dakika haberi: SPOR Çaykur Rizesporlu Selim Ay: Bülent Hoca'yla birlikte en etkili silahımız enerjimizBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir