Son dakika haber: Sarıgöl’de emniyetten uyuşturucu ve kumar operasyonu

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Güvenlik Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Ofis Amirliği ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda bir kişinin üstünde uyuşturucu ele geçirilirken, kumar oynatılan bir mekana yapılan baslında 2 kişiye 4 bin 8 TL para cezası kesildi.

Manisa’nın Sarıgöl İlçe Güvenlik Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri rutin kontroller sırasında sorguladıkları H.A. isimli şahsın üzerinden 0.4 gram metamfetamin ile uyuşturucu maddeyi kullanmaya yarayan aparat ele geçirdi. Uyuşturucu göstermek ve bulundurmak suçlarından adli işlem yapılan H.A. sorgusunun ardındaki hür bırakıldı.

Öte yana, Ayan Mahallesinde bulunan bir ikamette kumar oynandığı ihbarı üstüne harekete geçen ekipler ikamete baskın düzenledi. Yapılan operasyonda E.G. ve E.Y. isimli şahısların kumar oynadığı saptama edilmesi üzerine, şahıslara “Kumar Oynamak İçin Yer ve İmkan Sağlama” suçundan adli işlem yapılırken keza 4 bin 8 TL yönetimle ilgili para cezası kesildi.

Aşağıkoçaklar Mahallesi’nde bulunan Çınarlı Park civarında tabanca sesi geldiği ihbarı üzerine bölgede incelemelerde bulunan ekipler Ü.Ç. isimli şahıstan ruhsatsız silah ele geçirdi. Adli operasyon yapılan şahısla ilgili alıştırma devam ediyor. – MANİSA

Son dakika haber: Sarıgöl'de emniyetten uyuşturucu ve kumar operasyonu
Son dakika haber: Sarıgöl'de emniyetten uyuşturucu ve kumar operasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir