Salihli’nin asfalt robotu göreve başladı

Salihli Belediyesi, hava şartlarının uygun ülkü gelmesiyle ilçe genelinde asfalt çalışmalarını başlatarak sezonu açtı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, doğalgaz hat döşeme çalışmaları nedeniyle Koşuyolu Caddesinde düzenleme çalışması gerçekleştirerek, yeni alınan asfalt yama robotuyla bozulan yolları asfaltladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bilhassa doğalgaz daha alçak inşa çalışmaları dolayısıyla ilçe merkezinde bozulan yollarla ilgili saptama ve değerleme çalışması yaparak bütün cadde ve sokaklarda asfalt çalışmaları başlattı. Sezonun birincil asfalt çalışmasına Koşuyolu Caddesinde başlayan ekipler, asfalt yama robotu aracıyla bozulan ve yıpranan yolları asfaltladı.

“İhtiyaç duyulan her yere asfalt atılacak”

Fen İşleri Müdürü Serkan Sözer ile birlikte asfalt çalışmasının yapıldığı Koşuyolu Caddesinde incelemelerde bulunan Salihli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca, asfalt çalışmasının şehrin birçok noktasında hazırlanan plan çerçevesinde bütün sokak ve sokaklarda devam edeceğini söyledi. Salihli’de bozuk yol kalmayacak şekilde çalışmalara başladıklarını gösteren Başkan Yardımcısı Karaca, ” Her türlü hazırlığımızı yaparak asfalt sezonunu açtık. Şehrimizin ihtiyaç duyulan, sokaklarında, mahallelerinde ve caddelerinde çabuk bir şekilde asfaltlama çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın rahatı için gereklilik duyulan her yere, daha aşağı yapısı tamamlanan bütün bölgelere planlamamızı yaptık. Plan ve program zarfında şehrimizin gerekli yerlerinde asfalt çalışmalarına sürat kesmeden devam edeceğiz. Yeni asfalt sezonunun şehrimize şanslı olmasını diliyorum” dedi. – MANİSA

Salihli'nin asfalt robotu göreve başladı
Salihli'nin asfalt robotu göreve başladı
Salihli'nin asfalt robotu göreve başladı
Salihli'nin asfalt robotu göreve başladı
Salihli'nin asfalt robotu göreve başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir