Kahramanmaraşlı sporculardan 7 madalya

Kahramanmaraş’ta, Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, İtalya, Rusya ve Bulgaristan’daki turnuvalardan 7 madalya ile döndü.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Paralimpik Yüzme Dünya Serisi’nde bir üçüncülük, üç ikincilik ve bir birincilik almak üzere 5 madalya şampiyon Sevilay Öztürk, Büyükler Halter Avrupa Şampiyonası’nda üçüncü olan Melike Günal ve Nikola Petrov ve Dankolov Turnuvası’nda Avrupa üçüncüsü olan Anıl Kılıçsallayan’ı tebrik etti.

Başkan Hayrettin Güngör, “Bugün üç kıymetli sporcumuzu konuk ettik. Sevilay, Melike ve Anıl şehrimize ve ülkemize çok büyük bir kibir yaşattılar. Sevilay bu defa madalyaları toparlamış gelmiş. Aynı şekilde Melike halterde, Anıl güreşte bizleri gururlandırdı. Kendilerini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. O Kadar varsayım ediyorum ki, bundan sonradan da bu üç sporcumuz şehrimiz adına ülkemiz namına önemli pek çok başarıya imza atacak.Biz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak sporcularımızın tekrar tekrar arkasındayız. Her Zaman desteğimiz kendileriyle” dedi. – KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraşlı sporculardan 7 madalya
Kahramanmaraşlı sporculardan 7 madalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir