Isparta Belediyesi bütün kapanmada yolları asfaltlıyor

Isparta Belediyesi Covid-19 dolayısıyla Türkiye’de uygulanmakta olan tam kapanma tedbirlerini fırsata çeviriyor. Araç ve yaya trafiğinin yaklaşık olarak değil deneceği Isparta’da hafta sonunda deforme olmuş caddelerde asfalt çalışmaları gerçekleştirdi.

Geçen hafta çalışmalarını şehrin en yoğun trafik akışının yaşandığı kavşaklardan birisi olan Otogar Kavşağında gerçekleştiren Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu çalışmalarını bu hafta da Kaymakkapı Meydanı ile eski Devlet Hastanesi Caddesinin iniş bölümünde yaptı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda çalışmalarını devam ettiren belediye ekipleri, vasıta ve trafiğinin olmadığı Hastane Caddesinin iniş bölümü ile Kaymakkapı Meydanında bulunan kavşakta deforme olmuş şeritlerin yenilemesini yaptı. Deforme olan asfalt freze yardımı ile kaldırılırken, ardından yola sıcak asfalt dökümü gerçekleştirildi.

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren başlayan ve 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e değin sürecek olan bütün kapanma boyunca Isparta Belediyesi bayağı süreçte bilhassa vasıta ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bakım, yenileme, yenileme ve diğer çalışmalarda bulunacak. – ISPARTA

Isparta Belediyesi tam kapanmada yolları asfaltlıyor
Isparta Belediyesi tam kapanmada yolları asfaltlıyor
Isparta Belediyesi tam kapanmada yolları asfaltlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir