Her şey reklam mıydı… Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta iş insanı Ryan Friedkin’le dudak dudağa!

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Can Yaman, İtalya’da ‘Sandokan’ dizisi için anlaşma imzaladı. Bir süredir İtalya’da yaşamış ünlü oyuncu gönlünü sunucu Diletta Leotta’ya kaptırmış, hatta evlenme teklifi etmişti.

İkilinin birlikteliği ‘reklam aşkı’ olarak lanse edilse de iddiaları yalanlayan çift sık sık poz verip ‘mutluyuz’ imajı çizmişti.

Can Yaman ortaya çıkan skandal fotoğrafların arkasında sessizliğini korumaya devam ediyor…

CAN YAMAN’I ALDATTI MI?

Spor spikeri Dilette Leotta, Roma kulübü başkanın oğlu Ryan Friedkin’le dudak dudağa görüntülendi. İtalya’da yayınlama yapan ‘OGGI’ dergisinin ortaya çıkardığı görüntüler durum oldu. Diletta Leotta ile İtalyan milyarder Ryan Friedkin’in öpüştüğü anların fotoğrafları sosyal medyada fazla konuşuldu. Ortaya meydana çıkan görüntüler sosyal medyaya damga vururken Can Yaman’ın vereceği tepki merak konusu oldu.

AYLARDIR BEKLENEN BİR AŞK HİKAYESİ

Ortaya meydana çıkan fotoğrafların gerisinde dergide bulunan haberde Diletta Leotta ve Ryan Friedkin aşkının uzun bir geçmişi var… Leotta ve Friedkin’in takriben beş aydır birlikte olduğu bu aşkı gizlediği iddia edildi.

İTALYANLAR DA ‘REKLAM’ DEDİ

Öte yanlamasına Türkiye’de olduğu gibi İtalyan medyasında da Can Yaman ile Diletta Leotta aşkının reklam çalışması olduğu iddiaları gündemde…  İddiaya tarafından ikili popülarite galip gelmek için ‘aşk oyunu’ oynadı. Dönem dönem bir araya gelip ‘her şey’ yolunda mesajı verdi.

Diletta Leotta ve Can Yaman sosyal medyadaki arkadaş canlısı fotoğraflarını silmemesi uyarı çekti…

REKLAM İDDİASINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İtalyan sunucu, ‘Can Yaman ile reklam için mi birliktesiniz?’ sorularına  ‘Bir oyuncuyla birlikte olursam uydurma bir hikaye elde etmek zorunda mı?’ sözleriyle tepki göstermişti…

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her şey reklam mıydı... Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta iş insanı Ryan Friedkin'le dudak dudağa!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir