Gediz’de “Gönülden Gönüle Giyim Mağazası” hizmete başladı

Kütahya’nın Gediz Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik uygulamalarıyla bakımlı gelirli vatandaşların hayat şartlarını iyileştirmek için “Gönülden Gönül’e” Giyim Mağazası hizmete başladı. Hayırseverlerin bağışladığı çok sayıda kullanılmamış giysi ve eşyalar “Gönülden Gönül’e” Giyim Mağazası’nda gereklilik sahiplerine ulaştırılıyor.

Gediz Belediyesi ve Türk Kızılay’ı Gediz Şubesi işbirliğinde gereksinim sahibi vatandaşlar için Özyurt Mahallesi Kızılay Binası aşağı hizmete başlayan “Gönülden Gönül’e” giyim mağazasında ihtiyaç sahipleri ücretsiz kıyafet alabilecekler.

Gönülden Gönül’e Giyim Mağazası’nın hayırsever vatandaşların destekleriyle günden güne daha da büyüyeceğini bildiren Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Rahat gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak faydalanabildiği Giyim Mağazamız yüzlerce aileye kıyafet ve eşya yardımında bulunacak. Gelen talepleri karşılamak için aklıselim vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Giyim Mağazamızın desteklerimiz ile güçleneceğini unutmayalım. Iyice ücretsiz olan Giyim Mağazası’nda kullanılmamış kıyafetlerin yanı sıra A’dan Z’ye kullanılabilecek eşyalarda gereksinim sahiplerine ulaştırılacak. Kullanılmamış gereksinim fazlası eşyalarını bağışlamak isteyen vatandaşlarımızı Özyurt Mahallesi Kızılay Binası aşağı yer alan Gönülden Gönül’e Giyim Mağazamıza bekliyoruz” açıklamasında bulundu. – KÜTAHYA

Gediz'de Gönülden Gönüle Giyim Mağazası hizmete başladı
Gediz'de Gönülden Gönüle Giyim Mağazası hizmete başladı
Gediz'de Gönülden Gönüle Giyim Mağazası hizmete başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir