Fatih Karagümrük-Göztepe maçının gerisinde – Ünal Karaman

Süper Lig’in 36. haftasında deplasmanda Fatih Karagümrük ile 1-1 berabere kalan Göztepe’de teknik direktör Ünal Karaman, takımının ikinci yarıda oynadığı futboldan hoşnut olduğunu belirtti.

Karaman, maçın gerisinde düzenlenen basın toplantısında, “İki takım oyuncularını tebrik ediyorum. Her türlü zorluğa ve olumsuzluğa karşın bir bahane üretmeden sadece futbol düşünen iki takımın mücadelesi vardı.” biçiminde konuştu.

Ligde rahat bir pozisyonda olmalarının oyuncuların konsantrasyonunu bozabileceğini bildiren Karaman, “Böyle bir ortamda oyuncularım özellikle ikinci benzeri oynadıkları oyunla duruş gösterdiler. Bizim adımıza sevindirici. Kullanmadığımız kalecilerimiz vardı onların performansları bizi hem memnun etti. Bir şekilde ligi tamamlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Süper Ligi’n 37. haftasında eski takımı Trabzonspor ile karşılaşacaklarının hatırlatılması üzerine konuşan Karaman, şunları söyledi:

“Ben bu takımın şu lahza profesyonel çalışanıyım. Dolayısıyla hiçbir takımı diğerlerinden ayırarak hazırlanmayız. Biz oyuncularımıza futbolun doğrularını öğretme gayreti içerisindeyiz. ara sıra oyuncularımızdan bir şeyler öğrenmeye çaba ediyoruz.

Trabzonspor camiası uzun yıllar hizmet verdiğim, emek verdiğim bir camia. Geçmiş dönemde de profesyonel olarak çalıştığım bir camia. Diğer takımlara karşısında nasıl hazırlanıyorsak Trabzonspor’a da o şeklide hazırlanacağız. İnşallah iyi bir hazırlıkla iyi bir sonuç almayı umut ediyoruz. “

Fatih Karagümrük-Göztepe maçının ardından - Ünal Karaman
Fatih Karagümrük-Göztepe maçının ardından - Ünal Karaman
Fatih Karagümrük-Göztepe maçının ardından - Ünal Karaman
Fatih Karagümrük-Göztepe maçının ardından - Ünal KaramanBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir