El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram’dan aşklarını duyuru etti

Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan ve sıkça haklarında meydana çıkan aşk iddiasını “Arkadaşız” diyerek yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin geçtiğimiz haftalarda Maldivler’e tatile gitti. Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen çiftin aşkları belgelenmiş oldu.

AŞKLARINI İLAN ETTİLER

El ele görüntülendikten daha sonra aşklarını gizlemeyen genç oyuncular, sosyal medya hesaplarından peş peşe paylaşım yaptı. Bürsin, Erçel’in günbatımında çekilen bir pozunu “Güzel bir yerde, güzel bir kadınla, hoş bir manzara” notuyla paylaştı. Bürsin bunun ardından sevgilisiyle okyanusun ortasında çekilen bir fotoğrafını paylaşarak “Okyanusun ortasında bir kano ve yalnızca ikimiz. ” diyerek aşkını duyuru etti.

El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram'dan aşklarını ilan etti

POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Kerem Bürsin’in arkasından Hande Erçel’den de paylaşım geldi. Erçel paylaşımına, “Sevincimiz fıskiyelerin patlamasını sağlıyor” notunu düştü. İkilinin aşk dolu kareleri kısa sürede ikişer milyondan artı beğeni ve açıklama aldı.

El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram'dan aşklarını ilan etti

Erçel’in bir fotoğrafının altına dört tane nazar boncuğu koyan Kerem Bürsin’in annesi Çiğdem Bürsin’in bu yorumu da “Kayınvalideden onaylama geldi” olarak yorumlandı.

El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram'dan aşklarını ilan ettiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir