“Destek Paketi” kampanyasına destekler sürüyor

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), tanrısal Ramazan ayında Kızılay tarafından düzenlenen ‘Yardım Paketi’ kampanyasına bütün yardım verdi.

Tüm dünyayı etkisi altına almaya aralıksız salgın sürecinde yaklaşık olarak seferber olarak sosyal dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sunan YEDAŞ, tanrısal Ramazan ayında da bu anlayışını sürdürüyor. YEDAŞ, Türk Kızılayı göre gereklilik sahiplerine yönelik başlatılan yardım kampanyasına tam takviye veriyor.

“Güç günleri aşacağız”

YEDAŞ’ın, hizmet ve yatırım alanındaki Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde ‘sosyal’ alanlarda da çok kayda değer sorumlulukları yerine getirdiğini gösteren YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Amacımız defalarca vatandaşlarımızla dayanışma içerisinde olmaktır. Manevi duyguların her yeri sardığı bu Ramazan günlerinde de Türk Kızılay’ın destek hamlesine omuz verme kararı aldık. Güç günleri her zaman birlikte, dayanışma içerisinde aşacağız” dedi.

“Kızılay’dan teşekkür”

Türk Kızılay’ı Samsun Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut da konuyla ilgili açıklamasında, “Türk Kızılay Samsun Şubesi olarak, pandemi sebebiyle ihtiyaçları gelişen vatandaşlarımıza bağışçılarımız ve gönüllülerimizin desteğiyle erzak, giysi, pabuç, temizleme malzemesi yardımı ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamdaki tüm çalışmalarımızda bize takviye veren YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut, YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora’ya yardım ve katkılarından nedeniyle teşekkür belgesi takdim etti. – SAMSUN

 Yardım Paketi kampanyasına destekler sürüyor
 Yardım Paketi kampanyasına destekler sürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir