CEZAYI ÖDEYEMEYİNCE DRİFT YAPTIRDIĞI GELİN ARABASINI SATIŞA ÇIKARTTI

Antalya’nın Serik ilçesinde, bir okulun bahçesinde driftli sürpriz evlilik teklifi nedeniyle 78 bin 137 lira yönetimsel para cezası kesilen İsmail Göksu (29), parayı ödeyemeyince drift yaptığı gelin arabasını satışa çıkardı.

Antalya’da kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi yapmak için arkadaşlarıyla birlikte organizasyon yapan otomobil tutkunu İsmail Göksu, 18 Ocak akşamı Çandır Şehit Hoca Mustafa Saadettin Minik Ortaokulu bahçesine geldi. Kız arkadaşı Favori Yıldırım (25) ile okulun bahçesine gelen İsmail Göksu, meşale ve konfetiler aralarında diz çökerek evlilik teklifinde bulundu. Bu sırada gencin arkadaşlarından biri de 07 FK 354 plakalı otomobiliyle çiftin civarda drift yapmaya başladı. Bu anı ölümsüzleştirmek isteyen arkadaşları, cep telefonu ile çektikleri görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Sosyal medyadaki görüntüleri ihbar olarak değerlendiren jandarma ekipleri, olayla ilgili alıştırma başlattı. Jandarmanın takibi sonrası olayın yaşandığı gün gözaltına alınan İsmail Göksu ve arkadaşlarına, toplam 78 bin 137 TL canice kesildi. Yaşanan olayın gerisinde çift, Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde evlendi. İsmail ve Gözde Göksu çiftinin, Serik’e yan Çandır Mahallesi’nde evlerinin önündeki düğüne ise Serik İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de geldi. Göksu çiftine mutluluklar dileyen jandarma görevlileri, kendilerine çiçek hediye etti.

CEZAYI ÖDEMEK İÇİN ARACINI SATIŞA ÇIKARDI

İsmail Göksu, cezaların ödeme zamanının geldiğini, parayı karşılayamadığı için de aracını satışa çıkardığını söyledi. İsmail Göksu, “Bu araca fazla emek harcadım. Şu esas dek toplam 30 bin lira ceza geldi. Birikmiş paramı düğün için harcamıştım. Bir Takım arkadaşlarım düğünümde bana destek oldu. Lakin onlara da ödeme zamanı geldi. Bu araç yaklaşık 2.5 yıldır bende. Aldığımda fazla kötü durumdaydı. Çok masraf ettim. Modifiyeyi fazla seviyorum. Hayatımı bu arabaya adadım. Sonradan evlenmeye karar verdim. Bütün borçsuz evleneyim derken bu meslek başıma geldi. Cezalar sebebiyle de aracımı satılığa çıkardım” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir