Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinde ortalık karıştı! Kerem Alışılmış ve Murat Ünalmış birbirine girdi

ATV kanalında üç sezondur yayın hayatına aralıksız Çok Eskiden Çukurova setinde gergin anlar yaşanıyor. sık sık tartışmanın yaşandığı setteki sorunları çözmek isteyen yapımcı Timur Savcı, çekimlerin yapıldığı Adana’ya gitgide artarak ortamı sakinleştirmeye çalıştı. Fakat Savcı’nın çabalarına rağmen Başrol oyuncu Kerem Alışık, bir sahneyi başkalaşmak isteyince öteki başrol oyuncu Murat Ünalmış ile tartışmaya tutuştu.

TARTIŞMA ANLARI ANBEAN KAYDEDİLDİ

Birsen Altuntaş’ın haberine kadar, yönetmen Murat Saraçoğlu’nun olduğu bir çekim sırasında Kerem Alışkın sahneyi değiştirmeye çalıştı. Bunun üzerine Murat Ünalmış senaryonun manipüle edildiğini belirterek duruma itiraz edince ortalık gerildi. Alışkın, Ünalmış’a hakaret edince tansiyon bir anda yükseldi. Yönetmen Saraçoğlu seti paydos etti. Bu sırada tartışma yönetmen göre da kayda alındı ve görüntüler yapım şirketine iletildi.

UĞUR GÜNEŞ’İN DE ALIŞIK İLE TARTIŞTIĞI SÖYLENMİŞTİ

ÖTE YANDAN geçen aylarda Çok Eskiden Çukurova’ya veda eden başrol oyuncularından Uğur Güneş’in de Kerem Alışık’la yaşadığı gerilim yüzünden diziden ayrıldığı ileri sürülmüştü.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir