Belediye Başkanı Ekicioğlu, siyasi partilerin temsilcilerini bilgilendirdi

KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu etkinlik sunumları zarfında siyasi parti temsilcilerini bilgilendirdi.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nin gerisinde geçen 2 yıllık süreci başkan Ekcioğlu siyasi temsilcilere anlattı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşen toplantıda konuşan Ekicioğlu, “Demokratik duruşumuz, saydam ve hesap verebilir yerel yönetim anlayışımızın gereği olarak bu sunum toplantılarını gerçekleştiriyoruz” dedi.

‘Ortak Akıl’ yönetimi ile çıktıkları yolda yaşanan değişimleri anlatan Belediye Başkanı Ekicioğlu, “Kırşehir Belediyesi’ni hep birlikte iki taraflı akılla yöneteceğiz diye yola çıktığımızda bu kentin sorunlarını ve ihtiyaçlarını, bu kentte yaşamış 7’den 70’e herkesin taleplerini ve düşüncelerini değerlendirip alanlarında bilirkişi ekibimizle 70 Proje başlığı altında hazırladığımız projelerimizi Kırşehir kamuoyu ile paylaşmıştık.

Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına bölge Pandemi koşulları içerisinde bir geçti. Oysa Pandemi döneminin oluşturduğu ekonomik ve sosyal koşulları gerekçe etmeden şehrimizin daha yaşanılır ayla gelmesi ve çağdaş bir görünüme kavuşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Siyasi Parti temsilcilerinin Kırşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkındaki sorularının cevaplandırılmasının ardından etkinlik sunumu toplantısı sona erdi. – KIRŞEHİR

Belediye Başkanı Ekicioğlu, siyasi partilerin temsilcilerini bilgilendirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir