Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti

Salihli Belediye Başkanı Akıllı Kayda, Kırdamları, Gökçeköy, Karasavcı ve Yağbasan mahallelerini ziyaret ederek semt sakinleri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

Salihli Belediye Başkanı Akıllı Kayda Kırdamları, Gökçeköy, Karasavcı ve Yağbasan mahallelerini ziyaret etti. Muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kayda kendisine iletilen talepleri uygun dinledi. Mahalle ziyaretlerinde yapılan hizmetleri ve gereklilik duyulan eksiklikleri yerinde gördüklerini bildiren Başkan Kayda, muhtarlar ve vatandaşlar göre kendisine iletilen bütün taleplerin yerine getirileceğini söyledi.

Kırsal mahallelere verdikleri hizmetlerin sürdüğünü açıklayan Başkan Kayda, “Geleneksel ayla getirdiğimiz hafta sonu programımızda, Başkan yardımcım ve müdürlerim ile birlikte mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz. Mahalle ziyaretlerimizde keza talepleri dinliyor hem de gereksinim sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yiyecek paketlerini muhtarlarımıza teslim ediyoruz. Belediye olarak Ramazan ayı dolayısıyla yiyecek yardımlarını çoğalttık” dedi.

Başkan Kayda, ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere yiyecek paketlerini Kırdamları Semt Muhtarı Osman Adıgüzel, Gökçeköy Semt Muhtarı Süleyman Babacan, Karasavcı Semt Muhtarı Enver Helvacı ve Yağbasan Semt Muhtarı Abdullah Arslan’a teslim etti. Muhtarlar da, kuvvet günlerde kendilerine yardım olan ve yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya semt sakinleri namına teşekkürlerini iletti.

Başkan Kayda’nın hafta sonu programına, Başkan Yardımcısı Metin Durmaz, Sosyal Takviye İşleri Müdürü Hüsamettin Çelik, Fen İşleri Müdürü Serkan Sözer, Temizlik İşleri Müdürü Rasim Paşa, Park ve Bahçeler Müdürü Burak Ataoğlu ile Basın Yayınlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan katıldı. – MANİSA

Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti
Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti
Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti
Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti
Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir