Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan Belediyesi emekçi dostu belediyedir”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. ‘Kocasinan Belediyesi emekçi dostu belediyedir’ diye sözlerine başlayan Başkan Çolakbayrakdar mesajında; “Emek ve alın teriyle şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynayan kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

Kocasinan Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “İnsanı yaşat ama devlet yaşasın’ felsefesiyle, insana hizmet etmek için çalışıyoruz. Bunun sorumluluğu içerisinde hareket ediyoruz. Bu noktada gece ve gündüz, hafta sonu, bayram ve tatil demeden takriben bin 500 çalışanımızla gayret ediyoruz. Çalıştırdıklarınızın haklarını ‘Alın terleri kurumadan verin’ diyen Peygamberin ümmeti olarak bu anlayışı hayatımıza rehber edindik. Özellikle işçimizi, çalışanımızı bu memlekete hizmet edenler olarak gördüğümüz için onların hak ve hukuklarını koruyoruz. Bu Vesile Ile onlar da bu memlekete daha iyi hizmet edebiliyorlar. Bu kapsamda Kocasinan Belediyesi daima işçi dostu belediye olmuştur. Biz biliyoruz ama; her çalışanımızın yaptığı iş fazla önemlidir ve bu çalışmalar hemşehrilerimize hizmet olarak yansımaktadır. Rahat ikliminin egemen olduğu Kayseri’mizde bu zamana kadar çalışanlarımızın yüzlerinin defalarca gülmesini sağladık. Bundan daha sonra da onların haklarını korumaya devam ederek, kolaylık seviyelerini yükseltip, daha gizli bir ortamda çalışmalarını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini “Emek ve alın teriyle şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasında kayda değer rol oynayan kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum” diyerek noktaladı. – KAYSERİ

Başkan Çolakbayrakdar: Kocasinan Belediyesi işçi dostu belediyedir
Başkan Çolakbayrakdar: Kocasinan Belediyesi işçi dostu belediyedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir