Başkan Büyükakın, çocukların hayalini gerçekleştirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, deniz uçağıyla İzmit Körfezi’ni özel konukları ile denetledi. Hayalleri uçakla seyahat etmek olan çocuklar, Başkan Büyükakın ile İzmit’i kuşbakışı görme fırsatı buldu. Hayallerine kavuşan çocukların mutluluğu ve telaşı ise görülmeye değerdi.

UÇAKLA İZMİT’İ GEZDİLER

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, çocukların hayalini gerçekleştirdi. Uçakla İzmit’i görme hayalini kendisine ileten çocukları davetli eden Başkan Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi’ne ait deniz uçağı ile İzmit’i gezdirdi. Uçakta onlarla yakından ilgilenen Büyükakın, bol bol sohbet ederek çocukların heyecanına müşterek oldu.

“ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZLERİN DE MUTLULUĞUDUR”

Başkan Büyükakın, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın mutluluğu bizlerin de mutluluğudur. Bir çocuğun gülüşü hiçbir şeyle değişilmez. Çocuk gülerse dünya da güler. Yavrularımızın hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. On bir ayın sultanı Ramazan ayının özünde paylaşmak, memnun etmek vardır. Çocuklarımızı, salgın nedeni ile öyle dışında arkadaşları ile oynayamadığı bu günlerde mutlu ettiğimiz için fazla sevinçliyiz. İnşallah bu zorlu sürecin üstesinden geldikten daha sonra çocuklarımızla daha fazla süre geçireceğiz” dedi.

“İZMİT HAVADAN DA FAZLA GÜZEL”

Hayallerine kavuşan çocuklar ise deniz uçağıyla İzmit’i gezerken fazla heyecanlı ve mutlu gözlerle kenti izledi. Başkan Büyüakın’a seyahat sırasında geçtikleri yerler hakkında sorular da soran çocuklar, İzmit’in havadan da çok hoş bir şehir olduğunu gördüklerini Başkan Büyükakın’a iletti. Çocuklar hayallerine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, kendileriyle fazla yakından ilgilenen Başkan Büyükakın’a teşekkür etti.

Başkan Büyükakın, çocukların hayalini gerçekleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir