AK Partili Altunyaldız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Natürel Kaynaklar, Data ve Teknoloji Komisyonu Başkanı oldu

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu başkanlığına seçildi.

Başkanvekili AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır başkanlığında toplanan komisyonda, Mustafa Elitaş’ın AK Parti Grup Başkanvekilliğine seçilmesiyle boşalan kurul başkanlığı için tercih yapıldı.

Komisyonda Altunyaldız, başkan seçildi.

Teşekkür konuşması yapan Altunyaldız, daha önce 25. ve 26. dönemlerde yürüttüğü başkanlık görevi süresince Türkiye’ye çoğu bambaşka alanda katma değerleri hizmetler sunmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Komisyonda bulunan bütün parti üyelerinin katkılarıyla reform özelliğinde kanunları, Genel Kurulunda onayıyla hayata geçirdiklerini belirten Altunyaldız, yeni dönemde de imal, ihracat, istihdam ve yatırım alanlarında gerek yasal düzenlemeler gerekse de gerçekleştirilecek saha çalışmalarıyla birlikte Türkiye’nin geleceğini inşa etme ve milletimize en iyi ve en kaliteli hizmeti verme gayretini sürdüreceklerini kaydetti.

Altunyaldız, komisyon üyelerinin katkıları olmadan nitelikli netice alamayacaklarını bildiklerini de vurgulayarak, verilecek katkılar için şimdiden teşekkür ettiğini söyledi.

Elitaş’a da teşekkür eden Altunyaldız, onun bıraktığı yerden ülke refahının artırılmasına karşın katkıları sağlamaya devam edeceklerini aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir