Adana Demir Başkanı Bayrak: Şirket altın hissesi benim adıma kayıtlı, yani hakkın rahmetine kavuşana değin başkanınızım!

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal ağ üzerinden yaptığı paylaşımlarla kulübün şirketleşerek, borsaya açılma işlemlerinin başlatıldığını açıkladı.

Murat Sancak şu açıklamayı yaptı:

“HİSSE ALMAK İÇİN HAZIRLIK YAPIN”

“PAHA BIÇILMEZ Adana Demirspor taraftarı, genel kurulda verdiğiniz yetkiyle Adana Demirspor Yatırımlar A.Ş olarak şirketleştik ve borsaya açma işlemleri hızla sürüyor; Gerçek anlamda halkın takımı olması için kendi ayakları üzerine duran ve kimseye yoksul etmeden. Şirket altın hissesi benim adıma açıklanmış. Şayet bazıları üzülecek ama hakkın rahmetine kavuşana değin başkanınızım, gitmek yok yola devam. Işlem içerisinde yüzde 90’ını halka arz etmiş olacağız. Çoktan hazırlığınızı yapın hisse edinmek için. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

“DUA, SADAKA VE KURBAN KESMEYE DEVAM EDELİM”

Evet arkadaşlar bu şirketleşme bugüne eşit geldi, konsantrasyonumuzu bozmadan şampiyonluğa odaklanalım ve dua, sadaka, kurban kesmeye devam edelim. Yani kısacası bundan böyle Adana Demirspor A.Ş diye anılacak, şu anki olan bütün borcu (benim tarafımdan) ödenmiş borçsuz bir şekilde ve en uygun borsa değeriyle halka açmış olacaz.”

Adana Demir Başkanı Sancak: Şirket altın hissesi benim adıma kayıtlı, yani hakkın rahmetine kavuşana kadar başkanınızım!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir