Yüksekova’da AK Parti İlçe Başkanlığı binası açıldı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı binası düzenlenen törenle açıldı.

Törene katılan AK Parti Alan Koordinatörü Alaattin Parlak, ilçe teşkilatların organizeli şekilde çalışmasının Yüksekova ve AK Parti için önemli olduğunu belirtti.

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yanlamasına ülkeye yaptığı hizmetlerin cümbür cemaat göre bilindiğini aktaran Parlak, “2023 hedeflerine dürüst ilerlerken daima beraber Yüksekova’nın makus talihini nasıl değiştireceğimizle ilgili üzerimize düşen görevleri yapacağız. Bundan hiçbir zaman kuşkum olmadı. İnşallah önümüzdeki dönemde Yüksekova’yı daima beraber AK Parti’nin kalesi yapmaya çalışacağız.” diye konuştu.

AK Parti MKYK Üyesi Hatice Merve Tatar ise AK Parti mensupları, bu ülkenin vatandaşları, bu toprakların yiğit evlatları olarak benzer yolda omuz omuza yürüyüp çok güzel işler yaptıklarını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

İlçe Başkanı Fatih Arslan da ilçeye halkına en iyi hizmetleri verebilmek için ellerinden geleni yapacaklarını aktardı.

Konuşmaların arkasından binayı geçen AK Parti heyeti, sonra İl Başkanlığı Kongresi için Hakkari’ye hareket etti.

Törene, Esendere Belde Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu, Büyükçiftlik Belde Belediye Başkanı İsmail Rüştü Zeydan, Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı, AK Parti İl Bayan Kolları Başkanı Münevver Ertuş, davetliler ile partililer katıldı.

Yüksekova'da AK Parti İlçe Başkanlığı binası açıldı
Yüksekova'da AK Parti İlçe Başkanlığı binası açıldı
Yüksekova'da AK Parti İlçe Başkanlığı binası açıldı
Yüksekova'da AK Parti İlçe Başkanlığı binası açıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir