Tivibu, 23 Nisan’a özel 30 yeni filmi listesine katıyor

Tivibu, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel canlandırma ve aile filmlerinden oluşan 30 filmlik bir seçki sunuyor.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Tivibu, nisandaki sinema seçkisinde klasiklerden en çok gişe yapan aktüel aksiyon serilerine dek geniş bir yelpaze sunuyor, platform 30 yeni filmi listesine katıyor.

Bilimkurgu ve aksiyon sevenler için Marvel evreninden “Kaptan Amerika: Kış Askeri”, “Avengers 2, Ultron Çağı”, “Ant-Man”, “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı”, “Yemin-Man ve Wasp”, “Kaptan Marvel”, “Avengers: Son Oyun”, “Avengers” ve “Avengers: Sonsuzluk Savaşı”, DC evreninden ise “Wonder Woman” ve ” Zack Snyder’ın Yargı Birliği” bu ayın öne çıkan filmleri olacak.

Sinemanın unutulmaz klasiklerinden “Baba” ve kendine ait dünyasıyla yüz milyonlarca okur ve izleyiciye dokunan “Yüzüklerin Efendisi” serilerinin tamamı bu ay IPTV ve uydu platformlarının yanı sıra Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, web ve Smart TV ekranlarından izlenebilecek.

Verilen bilgiye göre Tivibu, Kırmızı Halı klasöründe bu ay yepyeni yapımlar bulunuyor.

Batman, Superman, Wonder Woman, Aqua Man, Cyborg ve The Flash karakterlerini benzer filmde buluşturan 2021 yapımı “Zack Snyder’ın Hak Birliği” ve kadrosunda Denzel Washington, Rami Malek, Jared Leto gibi isimleri barındıran gerilim/korku filmi “Küçük İpuçları” bunların aralarında yer alıyor.

Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve, Ocean’s Thirteen, Yüzüklerin Efendisi, Baba, Oyuncak Hikayesi serilerinin tamamı ve Marvel evreninden 10 film Seç İzle klasöründen izlenebilecek.

Ayrıca “Jumanji: Yeni Düzey”, Will Smith ve Martin Lawrence’ın ilkini 1995’te çektikleri Bad Boys serisinin 2020 yılındaki son filmi “Bad Boys: Daima Deli” da Tivubu’nun nisan seçkisinde yer alıyor.

“Çocuk Şenliği” tüm izleyicilere açık

“Ayı Paddington”dan “Karlar Kraliçesi”ne, “Oyuncak Hikayesi”nden “Lego Filmi”ne 30 üretim 19 Nisan ile 3 Mayıs 2021 aralarında Seç İzle/Film/Tivibu Vitrin/ Çocuk Şenliği klasöründe izleyicilerini bekliyor.

Animasyondan çocuk ve aile filmlerine, klasikleşmiş böylece fazla öbür yapımı ekranlara taşıyan Tivibu, 23 Nisan döneminde çocukların en büyük eğlencesi olmayı hedefliyor.

Tivibu, “Inception”dan “Fargo”ya, “I, Tonya”dan “Avatar”a 26 Oscar’lı yapımı ekranlara taşıyor.

En İyi Kadın Oyuncu ödüllü filmler her pazartesi, En İyi Muavin Kadın Oyuncu ödüllü filmler her salı, En İyi Yönetmen ödüllü filmler her çarşamba, En iyi Erkek Oyuncu ödüllü filmler her perşembe, En İyi Yabancı Film ödüllü filmler her Cuma, En İyi Film ödüllü yapımlar ise her cumartesi ve pazar saat 22.00’de Sinema 1001 kanalında yayında olacak.

“Çiçero”, “Annem”, “Bağlılık Aslı”, “Hale”, “Babamın Ceketi”,”Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”, “Hürkuş: Göklerdeki Kahraman”, “Arif V 216”, “Kim Daha Mutlu” ve “7. Koğuştaki Mucize” gibi yapımlar Tivibu Sinema Yerli’de yer alıyor.

“Yumurta”, “Süt”, “Bal”, “Soğuk”, “Kasaba”, “Züğürt Ağa”,” İşe Fayda Bir Şey”, “Ödev”, “Muhsin Bey”, “Mayıs Sıkıntısı”, “Kız Kardeşler”, “Kümes”, “Uzakta”, “Sofra Sırları” ve “İklimler” isimli yapımlar ise İstanbul Film Festivali Kuşağı’nda seyredilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir