Survivor İsmail’in ikizi Turan Balaban’dan şok açıklamalar!

Survivor’da yarışmacılar ada konseyi öncesi irtibat oyununda karşı karşıya geldi. İletişim oyununu kazanan ünlüler takımı oldu. Kazanan ekip sonradan ödül alanına geldi ve İsmail Balaban büyük bir şok yaşadı. Annesiyle konuşan İsmail, “İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum.” dedi.

“BIRAKIP GİTTİĞİN KIZ GİBİ DEĞİL”

İsmail’in annesi telefonda şu açıklamayı yaptı: İyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını kutlama. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim.

Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi yok. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonradan. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et. İsmail ise annesiyle konuştuktan daha sonra şaşkına döndü ve dışarı çıkmak için müsade aldı.

“ANNEM BASIT BASIT KİMSEYE SİTEM ETMEZ

Daha sonradan yorumlama yapan İsmail, “Annem söyledi ben böyle hiçbir şey beklemiyordum. Annem gerçekten melek gibi birisidir. Basit basit kimseye sitem etmez.

O kadar büyük bir şey oldu ama annem dört aydır fazla fena durumdayım diyor. Sadece yaşanılanları merak ediyorum. Seslenmek oysa fazla manâlı şeyler oldu. Şu lahza ne yapacağımı bilmiyorum. İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum.

Öğrendikleri karşı büyük şok yaşayan İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban, Instagram hesabından bir yorumlama yaptı ve annesinin hatalı anlaşıldığını belirtti.

İŞTE İSMAİL BALABAN’IN AÇIKLAMALARI:

“Ilk Önce herkese merhabalar. Dün yaşanan umulan olaylarla ilgili tanımlama yapma gereği duydum. Bu konular her ailede olabilecek problemlerdir. Annemin İsmail ile olan konuşması kimsenin duymadığını farz ederek yaptığı saf duygular ile üretilmiş bir konuşmadır. (Yanında olamadığım için maalesef duruma engel olamadım) Burada her iki taraf için de negatif bir durum laf konusu maalesef.

Konuların buralara gelmesini hiçbir şekilde istemezdik. Buradan bir şeyler çıkarmaya çalışanları, olayları öbür yönlere çekmeye çalışanları sağduyu olmaya eğlence ediyorum. Bu konu hakkında daha pozitif konuşulmamasını rica ediyorum.”

NİŞANLISIYLA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARI KALDIRDI

İsmail Balaban’ın annesinin “Hiçbir şekilde onun adını kutlama. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum” dediği 33 yıl yaşındaki yarışmacının nişanlısından flaş bir saldırı geldi.

Instagram profilinde Balaban’lı pozunu değiştiren nişanlının, sosyal ağ hesabında yer alan İsmail ile olan bütün karelerini de silmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir