Survivor İsmail’den annesinin “Yılan” dediği nişanlısına olay gönderme: Kimse ailemden değerli yok

Survivor’da oynanan irtibat oyununu kazanarak annesiyle telefonda konuşan İsmail Balaban, nişanlısı Gamze hakkında öğrendikleri aleyhinde ne diyeceğini bilemedi.

“BUNLAR YILANMIŞ OĞLUM, 4 AYDIR KRİZ GEÇİRİYORUM”

İsmail’in annesi telefonda “Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi yok. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi yok. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine uyarı et” dedi.

Survivor İsmail'den annesinin 'Yılan' dediği nişanlısına olay gönderme: Kimse ailemden değerli değil

NİŞANLISIYLA DEĞİL, ANNESİYLE GÖRÜŞMEK İSTEDİ

Öğrendikleriyle büyük bir facia yaşamış İsmail Balaban ise Acun Ilıcalı’nın “İstersen seni nişanlınla konuşturabiliriz” teklifinin reddetti. Annesinin hastanelik olduğu olayı fazla merak ettiğini söyleyen Balaban, ailesiyle bu konuyu konuşmak istediğini söyledi.

NİŞANLISINA GÖNDERME YAPTI

Bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Survivor 2021’in fragmanı yayınlandı. Yarışmada rakibini yenerek sayı şampiyon İsmail Balaban, nişanlısı Gamze’ye gönderme yaptı. Kazandıktan daha sonra bağıran Balaban, “Canım annem canım babam hiç kimse sizden daha manâlı yok. Sizi çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

Survivor İsmail'den annesinin 'Yılan' dediği nişanlısına olay gönderme: Kimse ailemden değerli değil

“KUVVET BİR DURUMDAYIM”

Yaşadığı olay hakkında konuşan İsmail Balaban, “Kafam hala orada. Annem de bilhassa. Annem bir şeye üzüldüğü zaman rahatsızlanıyor, hastanelik oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum maalesef. Şiddet bir durumdayım” dedi.

Survivor İsmail'den annesinin Yılan dediği nişanlısına olay gönderme: Kimse ailemden değerli değil

İsmail Balaban’a annesinden şoke eden telefon: Nişanlının adını ağzına alma, o bütün bir yılan İsmail Balaban, annesinin nişanlısı hakkındaki sözleriyle yıkıldı! İkizi, olayın iç yüzünü anlattı Kayınvalidesinin “Yılan” dediği Survivor İsmail Balaban’ın nişanlısından birincil saldırı geldiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir