Son dakika haberleri… Milletvekili Tutdere, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e sorunları iletti

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Yargı Bakanı Abdulhamit Gül’e bir araya gelerek ilin sorun ve sıkıntılarını ilettiğini söyledi.

Milletvekili Tutdere gerçekleştirdiği ziyarette, Abdülhamit Gül’e vefat eden annesi Saliha Gül için başsağlığı dileklerini ileterek Hak Bakanlığı’nın Adıyaman’da yapımı aralıksız ve yapılması planlanan yatırımları hakkında Bakan Gül’den veri aldı.

Milletvekili Tutdere, Adıyaman’ın sorun ve sıkıntılarını tek tek Bakan Gül’e söyledi. Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde yer alan Milletvekili Tutdere, “Gerçekleşen ziyarette ilk önce ölüm eden Annesi Saliha Gül için Bakan Abdulhamit Gül’e başsağlığı dileklerimi ve derin üzüntülerimi ilettim. Adıyaman’ımızın ve Adıyamanlı hemşerilerimizin adalette yaşadığı bıkkınlık ve sorunları bana kalırsa Bakan Gül’e aktardım. Bakan Gül’le Adıyaman Cezaevinin yapımı ve Adıyamanlı hemşerilerimizin bu konuda yaşadığı mağduriyetler, denetimli serbestlik bürosunun yeri, yapımı yılan hikayesine dönen Besni Adliye Binası ile Adalet Bakanlığının Adıyaman’a oluşturacağı öteki yatırımlara ilişkin konuları görüştük” diye konuştu. – ADIYAMAN

Son dakika haberleri... Milletvekili Tutdere, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e sorunları iletti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir