Şarkıcı Yeliz’den bomba itirafı: Özcan Deniz’le aşk yaşadık, 12 gün evden çıkmadık

Türk müziğinin başarılı isimlerinden Yeliz, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan programına misafir oldu. Özel hayatından ve müzik hayatından bahseden Yeliz, Özcan Deniz hakkındaki itirafıyla da adından laf ettirdi.

“İLK PARAMLA KENDİME KABIR YERİ ALDIM”

Şarkıcılık kariyerinde yakın arkadaşı Nilüfer’in büyük katkısının olduğunu söyleyen Yeliz, kazandığı birincil parayla da ne yaptığı şu şekilde anlattı: “Kazandığım birincil parayla Aşiyan Mezarlığı’ndan yer aldım. Babaannemi kaybetmiştim küçükken… Biz de doğma çoğalma Bebekliyiz. Babaannem de Aşiyan’da gömülü. Yahya Kemal Beyatlı’nın yanında olağanüstü bir mezarlığım var. Kimsenin aklına gelmez fakat dürüst bir şey yapmışım illaki. Şu anki aklım olsa umurumda olmaz. Paranın kıymetini hiç bilmem ama bir erkeğe asla para yedirmedim, yedirmem de… Yanlış ve hatalı evliliklerden maddi kayıplarla çıktım.”

“FAZLA HAKKIMI YEDİLER, ALLAH’A HAVALE ETTİM”

Kim Bilir şarkısının kendisine ait olduğunu söyleyen Yeliz, “Kim bilir?’ şarkısını ben yaptım. Kibariye’nin değildi… Fakat televizyonda ilk olarak Kibariye okuyunca şarkı ona mülk oldu. Plakçılar fazla hakkımı yedi. Paramı vermediler, altın plaklarımı vermediler… Hepsini Allah’a havale ettim” dedi.

“KADINA ŞİDDETİN EN YÜKSEĞİNİ YAŞADIM”

Eski okul arkadaşı Ufuk Deveci ile evliliği hakkında da konuşan şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Keşke şimdiki aklım olsaydı. Fazla ağır bedeller ödedim. Kadına şiddetin en yükseğini yaşadım. Psikolojik ve fiziksel olarak çok bedeller ödedim. Kendisi bayağı değil ve yasaklı madde kullanıyordu o zamanlar. Beni bulaştıramadılar. İki evlilik yaptım, ikisi de öyleydi. Baskı ve cefa gördüm. Şahane bir ailem vardı, bana yardım oldular. Anne ve babamın evini kurşunladı. Çalışamamayım diye her şeyimi elimden aldı. Zorlama yaptı, iş vermediler bana… Köpeğime bile yemek alamıyordum. Evden dışarı çıkamıyordum. Bu 6,5 senede fazla şeyler oldu. Anne-baba lafı dinlemedim. Psikolojik çare gördüm. Polise ihbar ettim ve yakalattım, hapse girdi. Boşandıktan sonradan da sokağa çıkamaz oldum.”

“ŞİDDET GÖRDÜĞÜM İÇİN BEBEĞİM OLMADI”

“İkinci evliliğimde gebe kaldım. Lakin şiddetten nedeniyle düştü. Güç gördüğüm için bebek sahibi olamadım. Tekrar güç gördüm ve darp raporu aldım. O beraberliğim 1,5 yıl kadar sürdü. O da rahmetli oldu.”

“ÖZCAN DENİZ’LE 12 GÜN EVDEN ÇIKMADIK”

Yıllar önce Özcan Deniz ile aşk yaşadığını itiraf eden Yeliz, “Çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık. O yeni piyasaya çıkıyordu, şimdiki gibi bakımlı değildi. Rahmetli Hilmi Topaloğlu da onay vermemişti. Ayrılmak zorunda kaldık. Sonu olmayacağı için bitti. Babamın dizine yatıp ‘Fazla acı çekiyorum’ dedim” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Yeliz'den bomba itirafı: Özcan Deniz'le aşk yaşadık, 12 gün evden çıkmadıkBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir