Ressam Öngel’den güvenlik güçlerine moral ziyareti

Işık Halkası Ocakları Genel Merkez Ses Sanatçısı Ahmet Öngel, emniyet güçlerine moral ve motivasyon tahsis etmek amacıyla Hakkari’ye geldi.

İlk önce Hakkari’nin Şemdinli ilçesini ziyaret eden ses sanatçısı Ahmet Öngel, burada güvenlik güçleri ile bir araya geldi. Şemdinli Belediyesi, kaymakamlık, emniyet ve ilçe jandarma komutanlığını da ziyaret eden sanatçı Ahmet Öngel ve beraberindekiler, sonradan Hakkari’ye geldiler.

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık’ı da makamında ziyaret eden Ahmet Öngel, TGRT Belgeli TGRT EU Yurt Vizyon Program Koordinatörü ve sunucusu Kevser Yılmaz ve beraberindekiler İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanını da ziyaret etti.

Güvenlik güçlerine moral ve motivasyon devretmek amacıyla Hakkari ve Şemdinli ilçesinde ziyaretlerde bulunduğunu söyleyen ressam Ahmet Öngel, bölgede görev yapan yiğit vatan evlatlarına müteşekkir olduklarını söyledi. Öngel, “Hakkari bölgemize ve ilçelerimize ziyaret amacımız, bizlerin güvenliğini sağlayan asker ve polis teşkilatlarımıza bir nebze olsun moral olma anlamında ziyaretlerde bulunduk. Hasbihal olduk, dertlendik, çaylarını içtik, üst bölgelerini ziyaret ettik. Hakkari’yi, iklimini, halkını yakından tanınma fırsatı bulduk ve o kadar güzel kolaylık ortamı var fakat devlet ile milletimiz iç içe rahat ve hizmet ortamında birbirine kenetlenmiş. Korona illeti ile en hoş mücadeleyi vermiş, olgu sayılarının en az görüldüğü ispatlamıştır. Ilk Önce Hakkari Valimize, İl Güvenlik Müdürümüze, Jandarma Komutanımıza, Şemdinli Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, İlçe Güvenlik Müdürümüze, İlçe Jandarma Komutanımıza ebedi şükranlarımı sunuyorum. Devletimiz belli ellerde, milletimiz rahatlık içinde. Sebep olanlardan Rabbim razı olsun. Ziyaretlerimiz devam edecek, bilhassa bu bölgemize hoş bir sürprizimiz olacak” dedi. – HAKKARİ

Sanatçı Öngel'den güvenlik güçlerine moral ziyareti
Sanatçı Öngel'den güvenlik güçlerine moral ziyareti
Sanatçı Öngel'den güvenlik güçlerine moral ziyareti
Sanatçı Öngel'den güvenlik güçlerine moral ziyareti
Sanatçı Öngel'den güvenlik güçlerine moral ziyareti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir