Polis edinmek için haftanın 4 günü canla başla antrenman yapıyorlar

Bilecik Belediyesi tarafından haftanın 4 günü Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi öğrencileri için gerçekleştirilen bedensel yeterlilik sınavı hazırlık kursları devam ediyor.

Gençlere yönelik birçok alanda hizmetlerini sürdüren Bilecik Belediyesi, verilen eğitimlerle adayları sınavlara hazırlıyor. Bilecik Belediyesi Spor Birimi uzman eğitmenler kadar Şeyh Edebali Üniversitesi Spor Salonunda verilen kurslara katılan öğrenciler, bedava ulaşım hizmeti de alıyor. Takriben iki aydır süren ve haftada 4 gün boyunca bahşedilen eğitimler, 1 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

“Antrenmanlarımızı Bursa’dan gelen arkadaşımız var”

Bahşedilen eğitim hakkında data veren Bilecik Belediyesi Spor Eğitmeni Batuhan Polat, polis adaylarını maddesel yeterlilik sınavına hazırladıklarını belirterek, “Şu lahza 27’nci dönem Polis Iş Yüksek Okulu bedensel tatminkarlık sınavı hazırlık kursu için araştırmalar yapmaktayız .Toplam kursumuza 52 adayla başladık şu anki mevcut sayımız 34 maalesef. 18 arkadaşımız ön sıhhat elemesinde elendi. Haftanın 4 günü üniversitemizin ev sahipliğinde saat 16: 30 -18: 00 arası antrenmanlarımızı yapıyoruz. Antrenmanlarımıza Söğüt ve Yenipazar ilçelerimizden de katılım bildiren arkadaşlarımız var. Bursa’dan gelen arkadaşımız var. Bu eğitimler dönem, dönem devam edecek” dedi.

Kursa katılan Meryem Çelik ise “Polis almak istiyorum ve bu kursa katılmak istedim. Burada evde yapamayacağız şekilde hazırlıklar yapıyoruz. Sağ olsun hocamız bizi en iyi şekilde hazırlamaya gayret gösteriyor. Belediyemizin katkılarıyla fiziksel mülakata hazırlık için geliyorum buraya. Belediyemize ve Belediye Başkanımız Semih Şahin’e teşekkürler” dedi. – BİLECİK

Polis olmak için haftanın 4 günü canla başla antrenman yapıyorlar
Polis olmak için haftanın 4 günü canla başla antrenman yapıyorlar
Polis olmak için haftanın 4 günü canla başla antrenman yapıyorlar
Polis olmak için haftanın 4 günü canla başla antrenman yapıyorlar
Polis olmak için haftanın 4 günü canla başla antrenman yapıyorlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir