Pamukkale Belediyesi, Ramazan’da gereksinim sahiplerinin içini ısıttı

Pamukkale Belediyesi Sosyal Market aracılığıyla gereksinim sahibi olan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle can sıkıntısı yaşayan ve destek talebinde bulunanların talepleri bu şekilde karşılanıyor.

Pamukkale Belediyesi Sosyal Market Derneği, yıllardır olduğu gibi yeniden vatandaşlara takviye oluyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs nedeniyle yaşanan sıkıntılardan etkilenen vatandaşların taleplerini değerlendiren Pamukkale Belediyesi, zorunlu incelemelerden daha sonra binlerce ihtiyaç sahibi aileye yiyecek paketi dağıtımı gerçekleştiriyor. Pamukkale Belediyesi bu konuda yoğun mesai harcıyor. Ekipler araçlara yüklenen ve içinde temel yiyecek maddelerinin bulunduğu yiyecek paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine dek ulaştırıyor. öte yandan Gıda Bankacılığı sistemi ile faaliyetlerini sürdüren Pamukkale Sosyal Market, hayırseverlerin bağışlarını da gereksinim sahiplerine ulaştırma görevini yerine getiriyor. Hayırseverler, Pamukkale Sosyal Market Derneği’ne bağış için Pamukkale Belediyesi Sosyal Takviye Hizmetleri Müdürlüğü’ne 444 92 20 numaralı telefondan ulaşabiliyor. Bu bağışlarla alınan ürünler ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Sosyal Market ile her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirterek, “Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Koronavirüs sebebiyle işleri bozulan insanlarımız var. İhtiyaç sahibi ailelerimiz var. Biz Pamukkale Sosyal Market yoluyla onların yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Sene boyu devam eden gıda paketi dağıtımı konusunda gelen talepler bu dönem azıcık daha arttı. Biz de gelen bu talepleri değerlendirerek gereksinim sahibi olan vatandaşlarımıza destek olmaya çaba ediyoruz. Ramazan ayında binlerce yiyecek paketi ailelerimize ulaşmış olacak. Pamukkale Belediyesi tekrar tekrar ve her konuda vatandaşlarımızın anında yanına olmaya devam edecek” dedi. – DENİZLİ

Pamukkale Belediyesi, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerinin içini ısıttı
Pamukkale Belediyesi, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerinin içini ısıttı
Pamukkale Belediyesi, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerinin içini ısıttı
Pamukkale Belediyesi, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerinin içini ısıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir