OĞLUNUN DOĞUM GÜNÜ ALIŞVERİŞİNE GİDERKEN KAZADA ÖLEN ZEYNEP’İN EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIM

ANTALYA’nın Finike ilçesinde oğluna doğum günü alışverişine bu arada kullandığı otomobile kamyonun çarpması sonucu yaşamını yitiren Zeynep Apçin’in (31) eşi Mehmet Apçin, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda “Oğlumun doğum günü, eşimin, aşkımın, 13 yıllık yaşam arkadaşımın ölüm günü oldu. Ben senden razıydım aşkım, Allah da senden razı olsun” dedi.

Kaza, dün öğle saatlerinde Finike- Kumluca karayolunda meydana geldi. Zeynep Apçin, oğlu Cemil’in 5’inci doğum günü alışverişi için 07 ZBZ 06 plakalı otomobiliyle yola çıktı. Apçin’in otomobiline, sinyalizasyon ışıklarının bulunduğu kavşakta E.A. yönetimindeki 07 TDE 08 plakalı kamyon çarptı. Kamyonun metrelerce önünde sürüklediği araba, hurdaya döndü. Kazada, araba sürücüsü Zeynep Apçin yaşamını yitirdi, oğlu Cemil ile yakınları Selda (41), Emine (25), Hatice (15) ve Arife Miray Apçin (5) yaralandı. Yaralılar hastanede tedaviye alınırken, kamyon şoförü E.A. ise gözaltına alındı.

EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIM

Zeynep Apçin’in cenazesi dün akşam saatlerinde Hasyurt Yarbaşı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Apçin’in eşi Mehmet Apçin, sosyal ağ hesabından buruk bir paylaşım yaptı. Mehmet Apçin paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün oğlum Cemil 5 yaşında. Biz de 5’inci doğum gününü kutlayacaktık. Diğer 4 doğum günündeki mutluluk fotoğraflarına 5’inci fotoğrafı ekleyecektik ama ekleyemedik. Rabbim izin vermedi. Oğlumun doğum günü, eşimin, aşkımın, 13 yıllık hayat arkadaşımın vefat günü oldu. Onu kara toprağa verdim. Acım fazla çok büyük, tarifi değil bu acının. Biz birbirimizi fazla sevdik. Ben senden razıydım aşkım. Cemilimin, çocuğumun anası. Allah da senden razı olsun. Nur içinde yat, mekanın cennet olsun. Seni fazla seviyorum.”

OĞLUNUN DOĞUM GÜNÜ ALIŞVERİŞİNE GİDERKEN KAZADA ÖLEN ZEYNEP'İN EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIM
OĞLUNUN DOĞUM GÜNÜ ALIŞVERİŞİNE GİDERKEN KAZADA ÖLEN ZEYNEP'İN EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIM
OĞLUNUN DOĞUM GÜNÜ ALIŞVERİŞİNE GİDERKEN KAZADA ÖLEN ZEYNEP'İN EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIM
OĞLUNUN DOĞUM GÜNÜ ALIŞVERİŞİNE GİDERKEN KAZADA ÖLEN ZEYNEP'İN EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIMBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir