Mustafa Denizli geri dönüyor! Kendisini isteyen Altay kulübünden talebi herkesi duygulandırdı

TFF 1. Lig’de Play-Off mücadelesi veren Altay’da Osman Özköylü ile yollar ayrılırken siyah beyazlı kulüpte teknik direktör arayışları başladı. Başkan Bağımsızlık Ekmekçioğlu, kulübün efsane futbolcusu Mustafa Denizli’ye çağrıda bulunurken tecrübeli teknik adam Altay’a yeşil ışık yaktı. Oysa bu fazla bambaşka şekilde oldu.

“BENİM ALTAY’DAN AIDAT TALEP ETMEM MÜMKÜN DEĞİL”

Mustafa Denizli yaptığı izah etme ile Altay’dan bir ödenti talep etmesinin muhtemel olmadığını bildirirken, şu ifadeleri kullandı:

“İçinden yetiştiğim, bir ferdi olmaktan kibir duyduğum büyük Altay camiasından ilk önce böyle bir davet aldım. Ilk Olarak bu kibar gösteri için teşekkürler. Bu sezon çalışmama kararını aldığım için pek çok kulüpten gelen teklifi geri çevirdim. Fakat, Mustafa Denizli olmamda en büyük katkısı olan kulübümün bu davetini geri çevirmem takdir edersiniz oysa fazla basit yok.

Altay’ın kıymetli yöneticilerinden bir ricam var;

1-) Kulübün fazla geniş bir kadrosu var; bu kadronun verimli bir sayıya indirilmesi gerektiğini düşünüyorum

2-) İkincisi ve en önemlisi. Benim Altay’dan bir aidat istek etmem olasi yok. Kendilerinin bana önerge etmeyi düşündükleri ücretin, Mehmetçik Vakfı ile Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’na bağışlanmasını rica ediyorum.

Bu iki kayda değer konuda koşullar yerine getirildiğinde camiama olan gönül borcumu ödemeye ve elimden gelen tüm gayreti sarf etmeye hazırım.

Çarşamba günü sayın Başkan ile bir araya gelip bu nihai adımı atacağımızın bilinmesini isterim.”

Mustafa Denizli geri dönüyor! Kendisini isteyen Altay kulübünden talebi herkesi duygulandırdıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir