Mustafa Denizli, Altay Kulübünün takımın teknik direktörü olması için yaptığı çağrıya cevap verdi Açıklaması

Tecrübeli teknik direktör Mustafa Denizli, TFF 1. Lig ekiplerinden Altay’dan kendisine yapılan teklifi geri çevirmenin kuvvet olduğunu söyledi.

Altay Başkanı Bağımsızlık Ekmekçioğlu’nun takımın teknik direktörü olması konusunda çağrısından sonra tanımlama yapan Denizli, “İçinden yetiştiğim, bir ferdi olmaktan gurur duyduğum büyük Altay camiasından ilk kez böyle bir misafir etme aldım. Başta bu kibar misafir etme için teşekkürler. Bu sezon çalışmama kararını aldığım için öyle fazla kulüpten gelen teklifi geri çevirdim. Oysa, Mustafa Denizli olmamda en büyük katkısı olan kulübümün bu davetini geri çevirmem takdir edersiniz oysa fazla basit yok.” ifadelerini kullandı.

Altay yöneticilerinden iki isteği olduğunu bildiren Denizli, şöyle devam etti:

“Kulübün çok geniş bir kadrosu var, bu kadronun bereketli bir sayıya indirilmesi gerektiğini düşünüyorum. İkincisi ve en önemlisi benim Altay’dan bir ücret istek etmem mümkün değil. Kendilerinin bana öneri etmeyi düşündükleri ücretin, Mehmetçik Vakfı ile Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfına bağışlanmasını rica ediyorum.”

“Bu iki önemli konuda şart yerine getirildiğinde camiama olan gönül borcumu ödemeye ve elimden gelen bütün gayreti sarf etmeye hazırım.” diyen Denizli, kulüp başkanı ile bir araya gelip nihai kararı vereceklerini sözlerine ekledi.

Mustafa Denizli, Altay Kulübünün takımın teknik direktörü olması için yaptığı çağrıya yanıt verdi Açıklaması
Mustafa Denizli, Altay Kulübünün takımın teknik direktörü olması için yaptığı çağrıya yanıt verdi Açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir