MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanlığı icra kurulunda tahsis dağılımı yapıldı

23 Mart 2021 tarihinde 24’üncü Herzamanki Genel Komite Toplantısı’nı gerçekleştiren Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi’nde yeni yönetim icra kurulunda atama dağılımı yapıldı.

Genel Kurul’da şube başkanı seçilen Fatih Muhaddis Fedaioğlu, MÜSİAD’ın Tazelenme Süreci’ne uygun bir şekilde yetkin, donanımlı bir yönetim oluşturduklarını açıklama etti. Yönetim Kurulunda görevlendirmeler şu şekilde oluştu:

MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, Lokal Yapılanmadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Ümit Buzul, Projelendirme ve İş Geliştirmeden Sorumluluk Sahibi Şube Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Global’den Sorumluluk Sahibi Şube Başkan Yardımcısı Ali Adıgüzel, Markalaşma, Eğitim, Mevzuat ve Pazarlamadan Sorumluluk Sahibi Şube Başkan Yardımcısı Yahya Serkan Emre, Bütçe ve Parasal İşlerden Sorumluluk Sahibi Şube Başkan Yardımcısı- Dr. Beyhan Tahmazoğlu, Muhasip Muhammed Ersöz oldu.

MÜSİAD Şube Başkanlığı İCRA Kurulu ilgili başkan yardımcıları ve benzeyen başkanlar ile bayram ertesi kurulacak olan 15 komitenin çalışmalarına başladı. Kurulacak olan komiteler, Basım Yayınlama ve Reklam Endüstrisi Komitesi, Ekonomi Güvenliği ve Regülasyon Komitesi, Gastro Ekonomi ve Türk Mutfak Sanatları Komitesi, Gıda Güvenliği ve Rekabette Icat Tasarlama Komitesi, İhracatı Geliştirme ve Ticareti Eşleştirme Komitesi, Kırsal Yeniden Yapılanma Komitesi, Kurumsal Pazarlama ve Ticari İşbirlikleri Komitesi, Cihaz ve Metal Sanayiinde Mutasyon Komitesi, Mobilya ve Dayanıklı Tüketimde Imal Kümeleri Komitesi, Sağlık Durumu Medikal İlaç Üretim ve Ticaret Komitesi, Tekstilde Yenilik Yönetimi ve Tasarım Komitesi, Ulaşım Araçları Endüstrisi Komitesi, Yurtiçi Yapı Geliştirme ve Projelendirme Komitesi, Yurtdışı Daha Alçak ve Üst Yapı Projeleri Komitesi, Kimyevi Maddeler ve Plastik Türevleri Komitesi. – GAZİANTEP

MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanlığı icra kurulunda görev dağılımı yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir