Murat Sancak: “Hakkın rahmetine kavuşana kadar başkanınızım”

TFF 1. Lig’de 64 puanla zirvede yer alan Adana Demirspor’da Başkan Murat Bayrak, şirketleşmelerinin arkasından sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Adana Demirspor Yatırımlar A.Ş olarak şirketleştik ve borsaya açılım işlemleri tez sürüyor” dedi.

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor, bugün itibariyle şirketleşerek ismi Adana Demirspor A.Ş oldu. Şirketleşmenin arkasında Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Bayrak sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu.

Sancak sosyal medyada yaptığı açıklamada, “paha biçilmez Adana Demirspor taraftarı genel kurulda verdiğiniz yetkiyle, Adana Demirspor Yatırımlar A.Ş olarak, şirketleştik ve borsaya açılma işlemleri hızla sürüyor. Reel anlamda halkın takımı olması için kendi ayakları üzerine duran ve kimseye fakir etmeden. Şirket altın hissesi benim adıma belirli Belki bazıları üzülecek fakat hakkın rahmetine kavuşana kadar başkanınızım. Gitmek yok yola devam. Işlem içerisinde yüzde 90’nını halka arzetmiş olacağız. Şimdiden hazırlığını yapın hisse olmak için. Allah yar ve yardımcımız olsun. Şirketleşme bugüne denk geldi. Konsantrasyonumuzu bozmadan şampiyonluğa odaklanalım ve dua sadaka kurban kesmeye devam edelim” ifadelerine yer verdi. – ADANA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir