Müge Anlı’da kan donduran iddia: 8 yıldır aranan kadın varile konulup Kızılırmak’a atıldı

ATV ekranlarında program yapan Müge Anlı, 2013 yılında ortadan kaybolan 4 çocuk annesi Lütfiye Gündüz’ü bulmak için araştırmalara başladı. Lütfiye Gündüz’ün belirsiz kaybıyla ilgili eski eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu öne sürülen 28 yaşındaki Nurullah Koçyiğit’ten şüpheleniliyor.

ESKİ BENZER VE SEVGİLİNİN SÖZLERİ KAFA KARIŞTIRDI

Programda Lütfiye Hanım’ın para karşılığında diğer erkeklerle birlikte olduğu ve parayı paylaşma konusunda eşi Duran Özdemir ve Nurullah Özdemir’in uyuşmazlık yaşadığı öne sürüldü. İki adamın canlı yayındaki çelişkili sözleri ve Lütfiye Gündüz’ün Duran Özdemir’den boşanır boşanmaz ortadan kaybolması kafaları karıştırdı.

Müge Anlı'da kan donduran iddia: 8 yıldır aranan kadın varile konulup Kızılırmak'a atıldı

“LÜTFİYE’NİN CANSIZ BEDENİNİ VARİLE KOYUP KIZILIRMAK’A ATTI”

Yıllardır aranan Lütfiye Gündüz’ün arkadaşı Nevzat Hamurcu ise Müge Anlı’ya kan donduran bir iddia ortaya attı. Hamurcu, Duran Özdemir’in kendisine, “Lütfiye’yi öldürüp mavi varilin içine koyarak Kızılırmak’a attılar” dediğini söyledi. Şaşkına çeviren sözlerine devam eden Nevzat Hamurcu, Duran Özdemir’in eski eşi için “Dirisinden ne hayır gördüm ama ölüsünden ne hayır göreceğim” dediğini ileri sürdü. İddialarının odağındaki Duran Özdemir ise hakkındaki iddiaları emin bir dille yalanladı.

Müge Anlı'da kan donduran iddia: 8 yıldır aranan kadın varile konulup Kızılırmak'a atıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir