Kilis’i aydınlatan yatırımlar

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı egzersiz anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Kilis’te kesintisiz elektrik dağıtımı dahilinde 2021 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürat kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Kilis’te yılın ilk 3 ayında herif ve çözüm odaklı yaklaşımı bir uçtan bir uca başarılı çalışmalara imza attı.

Toroslar EDAŞ, Kilis’te hizmet verdiği 1.106 trafo ve 2.291 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Kilis için Merkez, Musabeyli, Polateli ve Elbeyli ilçelerinde 565 yakma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, bölgede 1 pano ile 1 bölüştürme merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 4 km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Söz konusu bakım, yenileme ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2021 yılının birincil 3 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Toroslar EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Hizmet bölgesinde bulunan Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerindeki müşterilerine daha iyi hizmet etmek nedeniyle 2021 yılının ikinci çeyreğinde de toplam 278 kilometrelik hat bakımı yapılmasını planlayan Toroslar EDAŞ ekipleri, bölgesinde 40 bin 92 adet yakma armatürünün montajının yanı sıra 2 bin 796 adet elektrik panosu, 2 bin 515 adet trafo merkezi ve 214 adet dağılım merkezi montajını da gerçekleştirecek.

Alıcı odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Herif Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. – GAZİANTEP

Kilis'i aydınlatan yatırımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir