Kayınvalidesinin “Yılan” dediği Survivor İsmail Balaban’ın sevgilisinden birincil atak geldi

Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan bölümünde irtibat oyunu heyecanı yaşandı. Ödülü kazanan yarışmacılar bir bir anneleriyle konuşup hasret giderdi. Fakat annesini arayan İsmail Balaban, nişanlısı hakkında duydukları karşı gözyaşlarına hakim olamadı.

“NİŞANLIN, BIRAKIP GİTTİĞİN KIZ DEĞİLMİŞ”

İsmail’in annesi telefonda “Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine uyarı et” dedi.

Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldi

“NİŞANLIMLA DEĞİL ANNEMLE KONUŞMAK İSTİYORUM”

Bunun üzerinde konseyde İsmail Balaban ile konuşan Acun Ilıcalı, “Eğer istiyorsan sana Gamze’yle mülâkat hakkı vereceğiz” teklifinde bulundu. Oysa İsmail, nişanlısı Gamze ile karşılaşmak yerine annesiyle konuşmak istediğini belirtti.

Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldi

İSMAİL’LE OLAN FOTOĞRAFINI SİLDİ

Bu yaşananlar gerisinde tepkisiz kalmayan Gamze Karaman, Instagram hesabında İsmail Balaban ile olan profil fotoğrafını sildi. Kayınvalidesi kadar “Yılan” diye anılan Gamze Karaman, hakkındaki iddialarla ilgili henüz bir tanımlama yapmadı.

Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldi
Kayınvalidesinin Yılan dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir