İZMİR İKİ ÇOCUĞUN, KEDİYİ BAYILTANA DEĞIN ŞİDDET UYGULADIĞI ANLAR

İZMİR’in Konak ilçesinde, bir kafeteryanın kapısı açık bırakılan sırça balkon kısmına sığınan sokak kedisine, 2 çocuk tarafından bayılana dek dövülüp, zulüm yapıldı. O anların işyerinin güvenlik kameraları tarafından lahza be lahza görüntülendiği ortaya çıktı.

Konak’ın Hatay semtinde kafeterya işleten Gökben Kırdı, koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmesinin sırça balkon olan bölümünün kapısını sokak kedilerinin barınabilmesi için aralık bırakıp, içine mama ve bir de kedi yatağı koydu. Kırdı’nın aralık bıraktığı kapıdan 29 Nisan gecesi içeri giren 9-10 yaşlarında olduğu varsayım edilen 2 çocuk, buradaki cadde kedisine önce ellerine geçirdikleri bir örtü ve kedi yatağı ile arkasından da bir kütük ile vurup, tekmeleyerek acımasızlık yaptı. Zavallı hayvan bayılırken, 2 çocuk aralık bırakılan kapıyı kapatıp, kaçtı. Kırdı, ertesi gün işyerini kontrole geldiğinde ortalığın darmadağın edildiğini görür görmez şaşırma yaşadı. İçeri girdiğinde baygın halde bir cadde kedisi buldu.

Önce hırsız girdiğini düşünen Kırdı, güvenlik kamera kayıtlarını izlediğinde 2 çocuğun içeri sığınan kediye cefa yaptığını fark etti. Kırdı, baygın haldeki kediyi evine götürüp, zorunlu tedavisini yaptı. Kırdı, kedinin dövülüp, zulüm yapıldığı o anların güvenlik kamerası görüntülerini, “Onların ağızları ve dilleri yok lakin ben sesiz kalmayacağım. Elimden geleni yapacağım” notuyla sosyal medya hesaplarında paylaştı.

İZMİR İKİ ÇOCUĞUN, KEDİYİ BAYILTANA KADAR ŞİDDET UYGULADIĞI ANLAR
İZMİR İKİ ÇOCUĞUN, KEDİYİ BAYILTANA KADAR ŞİDDET UYGULADIĞI ANLAR
İZMİR İKİ ÇOCUĞUN, KEDİYİ BAYILTANA KADAR ŞİDDET UYGULADIĞI ANLAR
İZMİR İKİ ÇOCUĞUN, KEDİYİ BAYILTANA KADAR ŞİDDET UYGULADIĞI ANLARBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir