Hakkari’de voleybol karşılaşması

Hakkari Sportif Faaliyetler Voleybol takımı evinde karşılaştığı Diyarbakır Bağlar Gençlik Spor kulübünü 3-2 yendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2. Liginde uğraş eden Hakkari Sportif Etkinlikler Kulübü ve Diyarbakır Bağlar Gençlik Kulübü Voleybol takımları Hakkari Kapalı Spor Salonu’nda karşısında karşıya geldi.

Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada Hakkari Sportif Faaliyetler kulübü Diyarbakır Bağlar Gençlik Kulübünü 3- 2 mağlup etti.

Maçla ilgili açıklamalarda buluna Hakkari Sportif Faaliyetleri Kulübü Başkanı Turan Şimşek, voleybol sporuna Hakkari’de eksiye oranla rağbetin arttığını açıklama ederek, “Hakkari’nin profesyonel anlamada 3 tane voleybol takımın var. Biz Hakkari Sportif Faaliyetleri Kulübü koskocoman imkansızlıklar rağmen büyük başarılar elde ettik. 2. Ligde lider durumdayız. Takımımız yarın Ankara’ya gidecek.1. Lige çıkmak için 4 takımla play of maçı oynayacağız. Hakkari halkının maçlara daha fazla takviye olması gerekiyor. Bu süreçte sadece Valimiz İdris Akbıyık’tan takviye aldık. Bu süreçte herkesten takviye bekliyoruz” dedi.

Karşılaşmayı Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Cumhur Demir, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter, Gençlik ve Spor Müdürü Belli Şimşek, Hakkari Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayhan Tunç ve sporseverler izledi. – HAKKARİ

Hakkari voleybol takımı Diyarbakır'ı evinde 3-2 yendi
Hakkari voleybol takımı Diyarbakır'ı evinde 3-2 yendi
Hakkari voleybol takımı Diyarbakır'ı evinde 3-2 yendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir