GÜNDEM ÖZETİ / 30 Nisan 2021

6 Nisan 1920

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Valiliği ziyaret edecek, gerisinde proje alanlarını inceleyecek, AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulunacak.

(Tunceli/13.15/14.30/15.00)

EKONOMİ

1- Ulaştırma ve Altyapılar Bakanı Adaletli Karaismailoğlu, Zonguldak Çaycuma Havalimanı’nda basın açıklaması yapacak, Bartın Valiliği’ni, Belediye Başkanlığı’nı, AK Parti Bartın İl Başkanlığı’nı ziyaret edecek, yapımı sürekli Bartın-Kurucaşile projesi şantiyesinde incelemelerde bulunacak.

(Bartın/10.30-15.00)

2- Türkiye İstatistik Kurumu, mart ayı dış ticaret, ocak-mart dönemi turizm ve şubat ayı katı yakacak istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

GÜNCEL

1- Dünya genelinde Kovid-19’a ilişkin gelişmeler peşine düşüp takip ediliyor.

SPOR

1- ING Basketbol Süper Ligi’nin 29. haftasından ertelenen OGM Ormanspor-Pınar Karşıyaka ve Beşiktaş Icrypex-HDI Sigorta Afyon Belediyespor maçları yapılacak.

(Ankara/16.00/İstanbul/18.15)

2- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi play-off yarı final serisi 4. maçında Nesibe Okumuş, Galatasaray’ı davetli edecek.

(Ankara/15.00)

3- Avrupa Badminton Şampiyonası’nın tek kadınlar çeyrek finalinde milli sporcu Neslihan Yiğit benzeri finale kalma mücadelesi verecek.

(Kiev/17.00)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, resim ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar göre hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de anlaşma kapsamı dıştan bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Tutarsız davrananlar hakkında yasal ve cezai her türlü kullanım hakkımız saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir