Ertuğrul Sağlam: “Bursaspor şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta şampiyon olacağız”

– Ertuğrul Sağlam: “Bursaspor şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta kazanan olacağız”

SAMSUN – Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor ile kazandığı Süper Lig şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta şampiyon olacaklarını söyledi.

33. hafta müsabakasında Ankaraspor’u ağırlayan Samsunspor, sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrıldı. Maç sonu basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Ertuğrul Sağlam, manâlı açıklamalarda bulundu.

“Son hafta kazanan olacağız”

Son hafta ipi göğüsleyeceklerini dile getiren Ertuğrul Sağlam, “Neşeli bir maçta güzel bir galibiyet aldık. Son haftalardaki istediği Adanaspor maçında da ortaya koyacağız. Ben geçmişte Türk futbol tarihine altın harflerle yazılacak şampiyonluğu son haftada Bursaspor ile Süper Lig şampiyonluğu ile elde ettik. Son hafta yeniden böyle Fenerbahçe’nin kendi sahasında puan kaybetmesiyle herkesin zorlama dediği şampiyonluğu Bursaspor ile kazandık. Aynı şeyin önümüzdeki hafta da olacağına samimi inanıyorum. Yapmamız gereken meslek kendi maçımızı kazanacağız. Rakiplerimizden bir tanesinin de puan kaybedeceğine inanıyorum. Çünkü biz Süper Lig’e çıkmayı yargı ettik” dedi.

“Adana Demirspor – Balıkesirspor maçındaki hakem kararı skandal”

Rakip takımlar lehine yapılan hatalara da değinen Sağlam, şunları söyledi:

“Bir taraftan maçları oynarken bir taraftan da rakiplerin maçlarını peşine düşüp takip ediyoruz. Bugün yine Türk futbolu namına çok üzücü bir gün yaşandı. Adana Demirspor karşılaşmasında Türk futbol tarihine geçecek, hakemlik adına skandal karar verildi. Bunu halk müziği nasıl izah edecek, bilemiyorum. Maçın gidişatını etkileyen bir durumda yaşandı olay. Dolayısıyla bunları görünce maalesef üzülüyoruz.”

Ertuğrul Sağlam: Bursaspor şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta şampiyon olacağız
Ertuğrul Sağlam: Bursaspor şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta şampiyon olacağız
Ertuğrul Sağlam: Bursaspor şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta şampiyon olacağız
Ertuğrul Sağlam: Bursaspor şampiyonluğu gibi Samsunspor ile de son hafta şampiyon olacağızBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir