Dirftli evlilik teklifine gelen ceza, gelin arabasını satılığa çıkarttı

Dirftli evlilik teklifine gelen canice, gelin arabasını satılığa çıkarttı

Izdivaç teklifi yaptıktan sonradan gelen 78 bin 137 liralık cezanın tümünü üstlenen güvey, cezayı ödeyebilmek için gelin arabasını satılığa çıkarttı

Damat İsmail Göksu: “Keşke yapmasaydık”

ANTALYA – Antalya’da driftli izdivaç teklifi organizasyonu sonrası 78 bin 137 lira cinayet yiyen damat, ardı arkası kesilmeyen canice kağıtları sonrası kendisine ait düğün arabasını satılığa çıkardı. Cezayı ödeyebilmek için çok sevdiği otomobilini satıla dahil etmemek zorunda kaldığını dile getiren İsmail Göksu, “Severek ciddi anlamda masraflar yapmıştım ama ayrılık vakti gelmiş sanırım. Keşke yapmasaydık” dedi.

Antalya’nın Serik ilçesinde kız arkadaşına yaptığı driftli evlilik teklifi sonrası 78 bin lira ceza yiyen İsmail Göksu her şeye rağmen Favori Yıldırım ile dünya evine girdi. Çiftin bu yaşadıkları mutlu günlerin ardındaki gelen canice kağıtlarıyla sevinçleri yarım kaldı. İsmail Göksu, geçtiğimiz Ocak ayında uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Favori Şimşek’a okulun bahçesinde meşale ve konfetiler aralarında diz çökerek izdivaç teklifinde bulundu. Bu sırada, bir araba ise çiftin etrafında drift atmaya başladı. Maske ve sosyal mesafenin olmadığı etkinlikte, görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardındaki Serik İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanlığı ekipleri harekete geçti. Çandır Mahallesi’ndeki ortaokul önünde gerçekleştiğini belirlenen etkinlik sonrası 1 sürücüye driftten, 1 sürücüye alkollü vasıta kullanmaktan, 22 kişiye ise koronavirüs tedbirlerini ihlalden toplam 78 bin 137 lira para cezası kesildi. Cezaları üstlenen 29 yaşındaki güvey, arkasından 3 Şubat tarihinde fazla sevdiği kız arkadaşı Gözde Yıldırım ile dünya evine girdi.

“Keşke yapmasaydık”

Yazılan ceza makbuzlarının gelmesiyle birlikte ödeme yapmada güçlük çektiğini belirten Göksu, cezaları ödeyebilmek için düğünde kullandığı kendine ait otomobili satışa çıkardı. Fazla sevdiği arabasını satışa çıkarmanın üzüntüsünü yaşadığını dile getiren Göksu, ” Önce drift ile bir izdivaç teklifi yapmıştım. Bu bana birazcık pahalıya mülk oldu. Ben 7 sene bekledim evlenmek için. Borçsuz, harçsız mutlu bir yuva hazırlamak istiyordum. O şekilde bir düğün yapayım istedim. Fakat driftli bir evlenme teklifi düzenledik. Keşke yapmasaydık. Bu bana çok kötüye mülk oldu. 78 bin lira cinayet yedik. Yaptığımız şey iyi bir şey değildi, sonucu çok kötü oldu. Izdivaç sonrası borçlar çoğaldı. Cezaların ardı kesilmiyor, kesintisiz geliyor. Ben yıllardır emek verdiğim arabamı bu yüzden satılığa çıkardım. Severek ciddi anlamda masraflar yapmıştım fakat ayrılık vakti gelmiş sanırım. Çünkü cezalar geldi kötü oldu. İnşallah bunda sonra hayırlısı olur. Tavsiyem bu pandemi döneminde kimse toplu şekilde bir faaliyet düzenlemesin, drift yapmasınlar. Ceza yiyecek hareketlerden kaçınalım. Canice fena bir şey, hayatımız karardı” diye konuştu.

Dirftli evlilik teklifine gelen ceza, gelin arabasını satılığa çıkarttı
Dirftli evlilik teklifine gelen ceza, gelin arabasını satılığa çıkarttı
Dirftli evlilik teklifine gelen ceza, gelin arabasını satılığa çıkarttı
Dirftli evlilik teklifine gelen ceza, gelin arabasını satılığa çıkarttıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir