Çukurova “Hayır Çarşısı”yla köprü oldu

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sosyal belediyeciliğin gereklerini her anlamda yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, Hayır Çarşısı’nın bu anlayışın en manâlı unsurlarından biri olduğunu söyledi.

Başkan Çetin, Hayır Çarşısına yaptıkları katkılardan nedeniyle hayırseverlere plaket takdim ederek destekleri için teşekkür etti. Başkan Çetin “Sosyal belediyecilik anlayışına sahip bir kurum olarak vatandaşlarımızın her türlü sorununda yanında edinmek zorundayız. Bu bilinçle oluşturduğumuz Hayır Çarşısı yıllardır amacına uygun şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor. Fiilen gereklilik sahibi olan insanlarımıza ulaşıyor ve onlara elimizden geldiğince destek elini uzatmaya çalışıyoruz. Biz bu uygulamada yalnızca köprü görevini yürütüyoruz. Ana hayır sahipleri yardımsever vatandaşlarımızdır. Kendilerine fazla teşekkür ediyorum” dedi.

Çukurova Belediyesi Hayır Çarşısı’nda, hayırsever vatandaşların bağışladıkları hiç kullanılmamış ya da kullanılabilecek durumdaki giysiler gereksinim sahipleriyle buluşturuluyor. İhtiyaç sahipleri ayakkabıdan giysiye çoğu ihtiyacını bu çarşıdan karşılayabiliyor. – ADANA

Çukurova Hayır Çarşısı yla köprü oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir