Çorum Belediyesi’nden güreşçilere yardım

Çorum Belediyesi, Sungurlu İlçesi’ndeki güreşçilere malzeme desteğinde bulundu.

Sungurlu’da düzenlenen malzeme teslim törenine katılan Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, Çorum Belediyesi olarak amatör branşlara önemli anlamda destek verdiklerini ifade ederek “15 branşta bine yakın lisanslı sporcumuz var. Sporcularımızın başarısı bizim katkılarımızın ne kadar kıymetli ve ne kadar dürüst olduğunu ortaya koyuyor. Gençlik Spor Bakanlığı kadar yeni güreş eğitim merkezi açılacak. O zamana değin ve sonraki süreçte de yine biz sizin destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Görüyorum fakat burada Türkiye ve avrupa dereceleri olan çok hoş sporcu kardeşlerimiz var. Sporcularımızın avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonlarını kucaklayacağımıza inanıyoruz. Hocalarımıza da fazla teşekkür ediyorum, burada gençlerimizin başarılı birer sporcu olmaları için ciddi bir emek sarf ediyor öteki yandan zararlı ve güvenli olmayan ortamlardan uzaklaşmalarını sağlıyorlar” dedi.

Antalya’da yapılan Türkiye Güreş Şampiyonasında Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak 3. olmalarının kendilerini gururlandırdığını andıran Başkan Yardımcısı Yağbat, teşekkür anlamında malzeme desteği yerine getirmek istediklerini belirtti ve bundan sonraki süreçte de Sungurlulu güreşçilere her türlü ihtiyaçlarında Çorum Belediyesi olarak yardım vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.

‘Gençlik ve spor ilçe müdürünü ziyaret etti’

Çorum Belediyesi GSK güreşçilerini gezmek ve araç gereç desteği gerçekleştirmek için için Sungurlu’da yer alan Çorum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, Sungurlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş’ı ziyaret etti.

Sungurlu’da yer alan güreşçilerin Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda derece alarak kendilerini bir kere daha gururlandırdığını söyleyen Yağbat, güreşçilere çalışacakları alanın temini noktasında yardım verdikleri için Aktaş’a teşekkür etti.

Sungurlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ilk önce olmak üzere emeği geçenlere bugüne kadar spora ve sporculara verdiği destekten ve yapılan araç gereç yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nadir Solak, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Özsarı, Sungurlu İl Genel Meclisi üyeleri Alaattin Tosundere ve Mehmet Kaplan’da Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat’a ziyaretlerinde eşlik ettiler. – ÇORUM

Çorum Belediyesi'nden güreşçilere destek
Çorum Belediyesi'nden güreşçilere destek
Çorum Belediyesi'nden güreşçilere destek
Çorum Belediyesi'nden güreşçilere destek
Çorum Belediyesi'nden güreşçilere destek
Çorum Belediyesi'nden güreşçilere destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir