Çoruh EDAŞ, başarılı saha çalışanlarını ödüllendirdi

Toplantıya, Bölüştürme Operasyonları Genel Müdürü Ömer Kandemir, İcra Kurulu Üyesi Fırat Doğan, Çoruh EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet Aydın ile birlikte idare heyeti üyeleri ve bölge yöneticileri katılım gösterdi.

Hizmet kalitesini arttırarak tüketici memnuniyetinin geliştirilmesi için farkındalık yaratan çalışanlara ödüllerinin takdim edildiği toplantıda Çoruh EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet Kültürlü: “Verimlilik esasında nitelikli hizmet ve çözüm odaklı sürdürülebilir çalışmalarla hedefimize ilerliyoruz. İnsan ve yetenek yönetimi günümüz insan kaynaklarının en kayda değer konusu. Şirket kültürümüz ve insan kaynakları politikalarımızda başarıyı takdir etme, ödüllendirme, çalışan mutluluğu ve memnuniyeti önceliğimiz. En kuvvet sektörler aralarında yer alan enerji sektöründe 7 gün 24 saat büyük özveriyle sahada olan takım arkadaşlarımızla kibir duyuyoruz.” dedi.

İmza Atılan Büyük Başarılarımızı Nitelikli İnsan Kaynağına Borçluyuz

Kurumsal politikalar gereği güvenli ve dinç meslek ortamları yarattıklarını gösteren Kültürlü, “Çalışanlarımızın her bakımdan kendilerini geliştirmesini hedefliyor, motivasyonu arttıran projelerimize her geçen bir yenisini ekliyoruz. İmza atılan büyük başarılarımızı kaliteli insan kaynağına borçluyuz. Ulaşılması şiddet olan en ücra yerlere büyük emek ile hizmet ulaştıran her çalışanımız lüzum projelerimiz lüzum ödüllerimizle değerli olduğunu hissedecektir.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir