Cinayet yememek için her yolu denedi lakin ekipler makbuzu eline tutuşturdu

Adana’da İl Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelge kapsamında dün saat 19.00’dan 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05.00’e kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle kentin hareketli noktaları bulvar ve caddelerde denetimlerde bulundu.

SÜRÜCÜNÜN EHLİYETİNE EL KONULDU

Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda denetleme yapan polis ekipleri, D.E’nin kullandığı otomobili durdurarak izin belgesi sordu. Alkollü olduğu saptama edilen araç sürücüsü D.E. ve yanındaki 4 kişinin müsade belgesinin de bulunmadığını belirledi.

Adana'da alkollü sürücü ve beraberindeki 4 kişiye Kovid-19 tedbirlerini ihlalden ceza yazıldı

Alkollü vasıta kullanmaktan ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden cinayet yazılan D.E’nin ehliyetine el konulurken muayenesi bulunmadığı belirlenen araba, trafikten men edildi.

POLİS EKİPLERİNE BASKI ANLAR YAŞATTI

Polis ekiplerine güçlük çıkaran ve üzerinde kimlik bulunmayan öteki 3 kişiye, kimlik tespitinin arkasında sokağa çıkma kısıtlamasına ihlalden canice kesildi. Başkasının kimlik numarasını vererek cezadan kurtulmaya çalışan Damla E. de Yarbaşı Polis Merkezi’ne götürüldü. Polis, reel kimlik numarasını saptama ettiği Damla E’ye sokağa çıkma kısıtlamasına uymamaktan operasyon yaparak para cezası yazdı.

Ceza yememek için her yolu denedi ama ekipler makbuzu eline tutuşturduBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir