Ceza zanlısı gazetecilere: “Çekme lan, adaleti mi savunacaksınız sözde bana?” diye karşı çıktı

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde gelini ve birlikte yakaladığı şahsı öldüren kayınpeder adliyeye sevk edilirken kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çekme lan, adaleti mi savunacaksınız yarı bana?” diye bağırarak tepki gösterdi.

Olay, Sandıklı ilçesine tabi Çiğiltepe köyünde dün gece meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar Nurettin G., (68), gece saatlerinde gelen sesler üzerine bakmak için oğlunun evine gitti. Nurettin G., seslerin yatak odasından geldiğini fark ederek odaya girince güya, burada gelini Filiz G., (34) ile Kamil Çetin’i (51) gördü. Buna öfkelenen Nurettin G., belinden çıkardığı tabanca ile ikilinin üstüne ateş açtı. Nurettin G. sonradan jandarmayı arayarak ihbarda bulundu. İhbar üstüne köye gelen jandarma ve 112 Acele servis ekipleri Filiz G. ile Kamil Çetin’in öldüğünü tespit etti. Olayın ardından Nurettin G., jandarma ekipleri göre gözaltına alınırken, cenazeler ise otopsi yapılmak üzere Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Gazetecilere böyle karşı çıktı

Olayla jandarma kadar başlatılan incelemede gözaltına alınan Nurettin G., Sandıklı Devlet Hastanesi’nden sağlık kontrolünden geçirildi. Burada kendisini görüntülemek için hastane önüne gelen basın mensuplarını gören Nurettin G., bağırarak gazetecilere “Çekme lan, adaleti mi savunacaksınız sözde bana?” tepki gösterdi. Cinayet zanlısı sağlık durumu kontrolünün ardındaki jandarma ekipleri göre adliyeye götürüldü. Zanlının savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilmesi bekleniyor.

Ölen kadının kocasının çalışma için İstanbul’a gittiği öğrenildi

Jandarma ekipleri keza olayda hayatını kaybeden Filiz G. ile Kamil Çetin’in ne kadar süredir birlikte oldukları araştırıyor. Olayda hayatını kaybeden iki çocuk annesi Filiz G.’nin eşinin inşaat işi yaptığı ve birkaç aydır alıştırma için İstanbul’a gittiği öğrenildi. – AFYONKARAHİSAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir