Büşra Prodüksiyon CEO’su Büşra Yıldırım: “Başarımız, samimiyetimizden geliyor”

Kurduğu üretim şirketinin üst idare görevini de yürüten Büşra Yıldırım, “Başarmak için fazla çalışıyoruz. Ama başarımızın sırrı sadece bu değil. Biz insanlara her zaman arkadaşça davrandık. Değerlerimize tekrar tekrar sahip çıktık ve hürmet duyduk” dedi.

TV sunuculuğu da yapan sosyal ağ fenomeni Büşra Yıldırım, kurduğu prodüksiyon şirketinin üstteki yönetimini üstlendi. Büşra Prodüksiyon çatısı aşağı faaliyetlerine devam edeceğini açıklayan Şimşek, başarının sırrını “Sonra Gelmek için çok çalışıyoruz. Ama başarımızın sırrı sadece bu değil. Biz insanlara defalarca arkadaşça davrandık. Değerlerimize defalarca sahip çıktık ve saygı duyduk. İnsanlar bizi kendilerinden biri olarak gördüğü için ivedi benimsedi ve fazla sevdi. Bu sayede başarı grafiğimiz yükselişini sürdürmeye devam ediyor” şeklindeki sözleriyle açıkladı.

İlkeli bir duruş sergileme amacında olduğunu söyleyen Yıldırım, şirket olarak da bu duruştan hiçbir süre taviz vermeyeceklerini “Ben her zaman toplumsal değerlerimize ast kaldım ve bağlı kalacağım. Ailem de bu dünya görüşüne sahip insanlardı ve beni de bu şekilde yetiştirdiler. Ben de çocuklarımı bu şekilde yetiştireceğim. Çünkü toplumsal değerlerimiz bizim milli kültürümüzün en önemli unsurlarıdır. Onlara sahip çıkmak milli kültürün korunmasına ve gelecek kuşaklara aktarılmasına katkıda bulunur” şeklindeki sözleriyle ifade etti.

Büşra Prodüksiyon isimli şirketin kurulumu gerçekleştikten daha sonra da çalışmalarına aynı ilkeli tavırla devam edeceklerini Büşra Yıldırım, “Bu sektörde bunu başarmanın güç olduğunu söyleyenler var. Fakat imkansız olmadığını biz göstereceğiz. Bu sektör ne kadar dejenere olursa olsun, ilkeli ve dürüst çalışanlar da böylece fazla kazanırlar. Çünkü ben bir iş yaptıracaksam dürüst ve ilkeli çalışan bir şirketi tercih ederim. İşinin doğru yapılmasını isteyen cümbür cemaat de bizimle kastetmek isteyecek” diyerek buna olan inancına da perçinlemiş oldu. – OSMANİYE

Büşra Prodüksiyon CEO'su Büşra Yıldırım: Başarımız, samimiyetimizden geliyor
Büşra Prodüksiyon CEO'su Büşra Yıldırım: Başarımız, samimiyetimizden geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir